• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

08 Aralık 2017

MNA YB Ortaokulu’nda “OKUYAN KAZANIR” Kampanyası Devam Ediyor

Yalvaç  İlçe  Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından, Mehmet Necati Akel Yatılı Bölge Ortaokulu’nda oluşturulan “Şehit Polis Ömer Faruk Aydın Kütüphanesi”nde  “OKUYAN KAZANIR” kampanyası kapsamında, Kasım ayı içerisinde en çok kitabı okuyan öğrenciler belirlendi ve ayın “Kitap Kurtları” ödüllendirildi.

 

Yalvaç Mehmet Necati Akel YB Ortaokulu Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre, Kasım ayının kitap kurtları 5-B sınıfından Beycan Demir, 6-A sınıfından Ebru Kaya, 7-B sınıfından Fadime Ulu ve 8-B sınıfından Hıdır Çelik olarak belirlendi. Kasım ayı içerisinde en çok kitabı okuyarak ödül almaya hak kazanan öğrenciler 1 Aralık 2017 Cuma günü Okul Müdürü Bekir Kul tarafından ödüllendirildi. Ayrıca ödül alan öğrencilerin resimlerinin Aralık ayı boyunca dijital okul panosunda da yayınlanacağı belirtildi.

Yalvaç  İlçe  Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik (TDP) Şube Müdürlüğü tarafından Mehmet Necati Akel Yatılı Bölge Ortaokuluna  yaptırılan Şehit Polis Ömer Faruk Aydın Kütüphanesinde “OKUYAN KAZANIR” kampanyası 23 Nisan 2018 tarihine kadar devam edecek. Okul öğretmenleri tarafından oluşturulan barkodlu kütüphane otomasyonu sayesinde, her ay her sınıftan en çok kitap okuyan öğrenciler belirlenerek çeşitli hediyelerle ödüllendirilecek. 23 Nisan 2018 tarihinde ise yıl boyunca en çok kitap okuyan öğrenciler belirlenen büyük ödüllerle ödüllendirilecek.

mnakel4

mnakel3

mnakel2

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.