• MODA YAPI

logo

02 Temmuz 2017

Milli Eğitim’de yöneticilik mülakatı haftası

Milli Eğitim Bakanlığı’nın Isparta genelindeki okul ve kurumlarına atanacak yöneticiler için 3-7 Temmuz tarihleri arasında mülakat sınavları yapılacak.

İlçemiz Yalvaç’tan da çok sayıda yöneticilik kadrosu için öğretmenler Isparta Merkez Öğretmenevi’nde mülakat heyecanı yaşayacak.

 

4 OKUL ve KURUMA MÜDÜR ATANACAK

Alınan bilgiye göre, Yalvaç Mesleki Eğitim Merkezi, Yalvaç Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Alemdar İlkokulu ve Ögretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu kurumları için “Müdür”lük mülakatı yapılacak.

 

3 OKULA BAŞMÜDÜR YARDIMCISI ATANACAK

Bunun yanında M.Necati Akel Yatılı Bölge Ortaokulu, Yalvaç Fen Lisesi ve İMKB Ortaokulu için de “Müdür Başyardımcılığı” için mülakat yapılacak.

 

22 OKUL ve KURUMA MÜDÜR YARDIMCISI ATANACAK

Bu kurumların yanında aşağıda ismi yazılı 22 okul ve kurumda da “Müdür Yardımcılığı” için mülakat yapılacak.

İşte o okul ve kurumlar: Kaymakam Abdurrahman Bey Ortaokulu, Yalvaç Nene Hatun Mes- leki ve Teknik Anadolu Lisesi, Atatürk Anadolu Lisesi, Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu, İMKB Ortaokulu, Y.Kaşıkara İlkokulu, Fatih İlkokulu, İmam Hatip Ortaokulu, A.Kaşıkara İlkokulu, Dedeçam Şehit Ramazan Karaca İlkokulu, Mehmet Necati Akel Yatılı Bölge Ortaokulu, Yalvaç Anadolu İmam Hatip Lisesi,Yalvaç Halk Eğitim Merkezi, Mesleki Eğitim Merkezi, Gazipaşa İlkokulu, Celeptaş İlkokulu, Yalvaç Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi, Çakırçal İlkokulu, Yalvaç Fen Lisesi, Çamharman İlkokulu, Çetince Ortaokulu, Körküler Ortaokulu.

 

KİMLER MÜLAKATA GİRECEK?

İlçemizde atama yapılacak 29 yönetici kadrosu için başvuran öğretmenler iki ayrı komisyon tarafından mülakata alınacak.

Bu öğretmenleri, puanlarını ve başvurdukları yönetici kadrolarını incelemek için alttaki linklere tıklayabilirsiniz:

1. Komisyonda mülakata girecekler…

2. Komisyonda mülakata girecekler…

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.