• MODA YAPI

logo

26 Ekim 2022

Milletvekilleri Bilgiç ve Gökgöz, 19 köy muhtarımızı ağırladı

TBMM Başkan Vekili ve Ak Parti Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç ile Ak Parti Isparta Milletvekili Mehmet Uğur Gökgöz, bugün TBMM’de Yalvaç’a bağlı 19 köyün muhtarını ağırladılar.

Alınan bilgiye göre, bugün TBMM’de gerçekleştirilen ziyarette, köy muhtarlarımız, köylerinin sorunlarını ve taleplerini dile getirerek iki milletvekilinden destek istediler. Ziyarete katılan muhtarlardan aldığımız bilgiye göre, Bilgiç ve Gökgöz’ün muhtarların sorunlarıyla yakından ilgilendiği ve Süreyya Sadi Bilgiç’in önümüzdeki günlerde tek tek köyleri gezerek yerinde görüşmeler yapacağını ifade ettiğini aktardılar.

Ziyarete tüm muhtarların davetli olduğu, TBMM’ye giden muhtarların dışında kalan muhtarların, işleri ve mazeretleri nedeniyle ziyarete katılım gösteremedikleri öğrenildi.

Ziyaretle ilgili olarak görüşlerine başvurduğumuz Ak Parti Yalvaç İlçe Başkanı Alperen Mustafa Özer ise, söz konusu ziyaretten haberdar olmadığını, olsa ve davet edilse kendisinin de muhtarlarla birlikte katılım göstermek isteyeceğini ifade etti. Başkan Özer, köy muhtarlarının kendileri için çok önemli olduğunu belirtti ve köylerin sorunlarının çözümü için ellerinden geleni yaptıklarını, ilgili kurumları ve milletvekillerini bilgilendirdiklerini kaydederek, sorunların çözümü için milletvekillerinin gerekeni yapacağına inandığını ifade etti.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.