logo

01 Haziran 2024

Milletvekilimiz Basri Sönmez’den Yalvaç’ta ziyaretler

Milliyetçi Hareket Partisi Isparta Milletvekili Hasan Basri Sönmez, cuma günü geldiği ilçemizde bir dizi ziyaretler gerçekleştirerek çeşitli görüşmelerde bulundu.

MHP Milletvekili Sönmez, ilk olarak Yalvaç Muhtarlar Derneği Başkanlığı görevine seçilen Soner Günay’ı ve yönetimini dernek merkezinde ziyaret etti. Günay’a hayırlı olsun dileklerini ileten Milletvekili Sönmez, burada toplanan muhtarların talepleriyle ilgili görüşmelerde bulunarak fikir alışverişinde bulundu.

Muhtarlar Derneği’nin ardından Yalvaç Kaymakamı Haluk Şimşek’i beraberinde MHP Yalvaç İlçe Başkanı Mehmet Ali Sağlam, eski başkan Ali Osman Sönmez, Belediye Meclisi üyeleri Süleyman Haseki ve Hasan Keçeci ile birlikte ziyaret eden Sönmez, burada da başta Yalvaç Organize Sanayi Bölgesi konusu olmak üzere çeşitli konularda görüş alışverişinde bulundu.

Kaymakam Şimşek’i ziyaretinin ardından gazetemiz bürosunu ziyaret eden Sönmez, büromuzda bir araya geldikleri Ak Parti Yalvaç İlçe Başkanı Gencer Kondal ile birlikte parti binasında bir araya geldi. MHP Yalvaç İlçe Başkanı Mehmet Ali Sağlam ile birlikte Ak Parti Yalvaç İlçe Başkanlığı’nı ziyaret eden Sönmez, burada İlçe Başkanı Kondal ve İl Genel Meclisi Üyesi Ali Ak ile birlikte çeşitli konularda değerlendirmelerde bulundular.

Sönmez’in Yalvaç’taki son ziyaret yeri, Isparta Hayvancılık Kooperatifleri Birliği – HAYKOOP oldu. Burada Başkan Abdülkadir Kurucu ile bir araya gelen Sönmez, üreticilerin sorun ve talepleriyle ilgili görüşmeler gerçekleştirdi.

Milletvekilimiz Sönmez, Isparta programına devam etmek için ilçemizden ayrıldı.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.