• osman-köse

logo

19 Kasım 2023

MHP’li Sönmez’den Ak Parti’li Kondal’a HODRİ MEYDAN

Ak Parti Yalvaç İlçe Başkanı Gencer Kondal’ın “Yalvaç’ı Ak Parti belediyeciliğiyle tanıştıracağız” başlıklı haberimizde yer alan açıklamalarının ardından, Cumhur İttifakı ortaklarından MHP Yalvaç İlçe Başkanı Ali Osman Sönmez’den sert bir karşı açıklama geldi.

“HODRİ MEYDAN” başlıklı açıklamada Ali Osman Sönmez şu ifadeleri kullandı:

“Biz Cumhur İttifakının önemini anlatmadan söylemekten yorulduk, siz CUMHUR İTTİFAKI ruhuna zarar verici davranmaktan yorulmadınız, vazgeçmediniz. Genel Başkanlar ve genel merkezler nezdinde ittifak görüşmeleri hala devam ederken, Yalvaç Belediyesi’ni ve Hüyüklü Belediyesi’ni kazanacağını düşünen basın açıklaması yapan zatı muhterem; Genel Başkanlarımızın gösterdiği hassasiyeti sizlerden de ümit eder ve beklerdik.

2014 ve 2019’un yenilgisi hala sizlerde travma etkisi yaratmış sanırım.

Diğer partilerin yönettiği belediyelerin aksine borçsuz Yalvaç ve Hüyüklü gibi belediyelerimiz var.

İttifak ruhuna uygun olmasa da, bütün engellemelere nazaran hizmet veren Yalvaç ve Hüyüklü belediyelerimiz var.

Sayın Ak Parti ilçe Başkanı senin bu açıklamanın arkasında eski ve yeni çalıştıkları’nın olduğu veya oturduğun koltuğun ağırlığını hissetmiyor birilerine şirin görünmek için yaptığını düşünüyorum.

Gücünüz yetiyorsa nasıl kazanacaksınız görelim. Gücünüz yetmediği yerde sandıkları tekrar saydıradabilirsiniz.

31 Mart akşamı, 3 Hilal’li bayrağımız Yalvaç ve Hüyüklü Belediyelerimizde dalgalanacağı gibi, Isparta’da daha kaç belediyede daha dalgalanacak hep beraber görelim…

MHP Yalvaç İlçe Başkanı
Ali Osman Sönmez”

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.