logo

25 Mayıs 2024

MHP’li belediye başkanları Sönmez’le önemli temaslar gerçekleştirdi

Milliyetçi Hareket Partisi’nin Isparta’da kazandığı 4 belediyenin başkanları, perşembe günü Ankara’da MHP Isparta Milletvekili Hasan Basri Sönmez’i ziyaret etti ve sonrasında beldeleri için taleplerini aktardıkları önemli ziyaretleri birlikte gerçekleştirdiler.

İlk olarak TBMM’de MHP Isparta Milletvekili, hemşehrimiz Hasan Basri Sönmez’i ziyaret eden Hüyüklü Belediye Başkanı Kadir Minnet, Güneykent Belediye Başkanı İsmail Hakan Türen, Senirkent Belediye Başkanı Hüseyin Baykal ve Büyükkabaca Belediye Başkanı Mustafa Durmuş beldelerinin sorun ve talepleriyle ilgili görüş alışverişinde bulundular.

Daha sonra Milletvekili Sönmez ile birlikte Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’na giden MHP’li başkanlar, Bakan Yardımcısı Nevzat Şatıroğlu’yla görüşerek taleplerini dile getirme fırsatı buldular.

Buradaki ziyaretin ardından yine hemşehrimiz Sönmez ile birlikte İller Bankası Genel Müdürü Recep Türk’ü ziyaret eden başkanlar, burada da taleplerini dile getirerek projelerine kaynak bulma konusunda olumlu bir görüşme gerçekleştirdiler.

MHP’li belediye başkanları adına Hüyüklü Belediye Başkanı Kadir Minnet, gazetemize kısa bir açıklama yaparak, “Değerli Isparta Milletvekilimiz Hasan Basri Sönmez’i meclisteki makamında ziyaret ettik. Her birimizin beldelerimizin sorunlarıyla ilgili olarak vekilimizi daha önceden bilgilendirmiştik. O da sağolsun bizim bu taleplerimizi birinci ağızdan aktarmamız için gerekli görüşmeleri organize etti ve bizlere çok destek verdi. Güzel ve olumlu görüşmeler gerçekleştirdik, inşallah taleplerimizin tamamıyla ilgili olumlu bir ziyaret oldu. Sayın bakan yardımcımız ve genel müdürümüze teşekkür ederken, Isparta’mızın değerli evladı, milletvekilimiz Hasan Basri Sönmez’e ayrıca ve hassaten teşekkür ediyoruz. Sağolsun her yerde yanımızda yer alıyor, her zaman beldelerimizin sorunlarıyla bire bir ilgileniyor. Bizler de hem partimize hem beldelerimize verdiğimiz sözleri yerine getirmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret edeceğiz.” dedi.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Nevzat Şatıroğlu ziyareti…

İller Bankası Genel Müdürü Recep Türk ziyareti…

Etiketler: » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.