logo

27 Mart 2023

MHP’den iftar yemeğine büyük ilgi

Milliyetçi Hareket Partisi İl ve Merkez İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen geleneksel iftar yemeğine yoğun katılım oldu. Tüm aday adaylarının katılığı iftar yemeğinde eski il başkanı ve aday adayı olan Hasan Basri Sönmez partililerle tek tek ilgilendi.

MHP İl Başkanlığı ve Merkez İlçe Başkanlığı tarafından Ramazan ayı dolayısıyla geleneksel iftar yemeği düzenlendi. Birlik ve beraberlik görüntülerinin yaşandığı iftar yemeğine yoğun katılım oldu.

IYAŞ Süleyman Demirel Kongre Merkezinde düzenlenen yemeğe MHP İl Başkanı Önder Topçu, Merkez İlçe Başkanı Osman Gülay, AK Parti İl Başkanı Serkan Keskin, Isparta eski Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, MHP’li ilçe ve belde belediye başkanları, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclis üyeleri ile Milletvekili Aday Adayları, partililer ve davetliler katıldı.

MHP Milletvekili Aday Adayları Hasan Basri Sönmez, Enver Taha Aydın, Mustafa Turhan, Cennet Toker, Osman Sert, Akif Çapraz, Burak Başer, Selim Öncel, Yakup Çiçen, Nuray Sağlam, Ahmet Kaya, Bülent Güler ve İsmet Eryılmaz iftara gelenleri tek tek karşılayıp, selamladılar.

 

“KALBİMİZ DEPREM BÖLGESİNDE”

MHP İl Başkanı Ahmet Önder Topçu yaptığı konuşmada seçim çalışmalarında deprem bölgesi ve asrın felaketine saygı çerçevesinde çalışmalar yapacaklarını anlattı. Topçu, “Mübarek Ramazan ayı, milletimizin iftihar edilecek hasletlerinin daha fazla ortaya çıktığı bir zamana işaret etmektedir. Bu Ramazan ayında kalbimiz deprem bölgesinde yaşayan ve depremi yaşayıp ilimizde misafir olan kardeşlerimiz ile beraberdir. Kalbimiz sel felaketini yaşayan insanlarımız ile beraberdir. Kalbimiz tüm İslam coğrafyası ile birlikte atmaktadır.

MHP asrın felaketinin yaşandığı ilk günden bu yana hiçbir siyasi şova müsaade etmeden üzerine düşeni yapmıştır ve bundan sonra da yapmaya devam edecektir. Yüce dinimizin bir elin verdiğini diğer elin görmemesi gerektiğine vurgu yapmasına rağmen, depremzede kardeşlerimize yapılan yardımları siyasi çıkar malzemesi olarak değerlendirenler bizim gözümüzde şarlatandır.

Ülkemiz 51 gün sonra çok önemli bir seçim yapacaktır. MHP’nin birbirinden değerli 14 aday adayı aramızda. Hepsinden Allah razı olsun. Bütün teşkilatlarımız tüm aday adaylarımızın arkasında ve destekçisidir. Ülkemizin asrın felaketini yaşadığı bir ortamda bizlerde seçim süreci boyunca acımızı yaşayacak, depremzede kardeşlerimize saygımızı ve sevgimizi asla kaybetmeyecek ve bu bilinçle seçim çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz” dedi.

Konuşmaların ardından dualar yapıldı. Daha sonra Milletvekili Aday Adayları tek tek sahneye çıkarak katılanları selamladılar. İftarda birlik ve beraberlik görüntüleri yaşandı.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.