• MODA YAPI

logo

02 Nisan 2017

MHP il Genel Meclisi Üyesi Hasan Keçeci’den Açıklama

MHP Isparta İl Genel Meclisi Üyesi Hasan Keçeci, geçtiğimiz hafta yerel basına yansıyan bir haberle ilgili olarak yazılı açıklama yaptı.

Keçeci’nin açıklaması aynen şöyle: “İsmini yazmak istemediğim yerel bir gazete ve gazeteci ile bir esnaf dükkanında arkadaş ortamındaki sohbet ve konuşmayı gazetesine benim beyanatım gibi, bilgim dışında haber yapmasının ahlaki olmadığı düşüncesiyle üzüntü ve şaşkınlık içerisindeyim. Bu haberin, bana göre hiçbir haber değeri yoktur.

Ben 40 yıldır MHP’de siyaset yaptım, ömrüm yettiğince de bu kutlu davada hizmet etmeye devam edeceğim. Yalvaç MHP kurucu üyeliği, Ülkü Ocakları Başkanlığı, MHP İlçe Başkanlığı, üst kurul delegeliği yapmış birisi olarak, hep teşkilatımın emrinde ve yanında oldum. Bu sohbet anında, kişisel düşüncem olarak 16 Nisan’da yapılacak olan anayasa değişikliği referandumundaki maddelerle ilgili tereddütlerim olmasından dolayı kişisel fikrimi beyan ettim.

Gönül bağım ve bağlılığım hiç kopmayan davamın, teşkilatımın ve genel merkezimizin emirleri ve görüşleri doğrultusunda hareket ettim ve ömrümün sonuna kadar da devam edeceğim. Bu haberde il genel meclisi üyesi arkadaşlarımın Hayır veya Evet diyecekleri yönünde konuşmam ve demeç vermem söz konusu değildir. Böyle bir fikir beyan etmem ne kişiliğime ne teşkilatçılığıma yakışmaz. Bir parti genel başkanının 27.03.2017 tarihinde Yalvaç Çınaraltı’ndaki açık hava toplantısına katıldığım yönündeki haberi tamamen yanlıştır. Kamuoyuna saygılarımla duyurulur.”

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.