• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

19 Haziran 2018

MHP İl Genel Meclisi Üyeleri Keçeci ve Bozbey’den Açıklama

Yalvaç MHP İl Genel Meclis üyeleri Hasan Keçeci ve İbrahim Bozbey, beraber bir açıklama yaparak, “Tabii ki hemşerimize sahip çıkacağız ve Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin emirleri doğrultusunda hareket ederek partimizin kazanması için elimizden ne gerekirse yapıyoruz.” diyerek seçim çalışmalarına hız verdiler.

Keçeci ve Bozbey, şunları söyledi:

“Bizler, il genel meclis üyeleri Hasan Keçeci ve İbrahim Bozbey, MHP 1. Sıra adayımız sayın Hasan Basri Sönmez’in, hem partimizi mecliste temsil etmeye aday olması, Yalvaçlı olması ve küçük yaşlardan itibaren bu partinin tüm kademelerinde görev almış biri olması dolayısı ile sonuna kadar arkasındayız. Ayrıca Yalvaç her dönem kendi içinde mutlaka milletvekilleri çıkarmış bir ilçemizdir, Yalvaç ilçesinin Isparta’da siyasi bir ağırlığı vardır, bu dönemde de Yalvaç’ın adayı kendi çocuğumuz olan hemşehrimiz Hasan Basri Sönmez’dir. Ağabeyi ilçe başkanımızdır bu davaya bu partiye emek vermiş bir ailenin çocuğudur.”

MHP il genel meclis üyeleri Keçeci ve Bozbey, “Biz bu partinin bu davanın 40 yıllık temsilcileriyiz, aldığımız her nefeste dahi bu yarım asırlık davanın sorumluluğunu üzerimizde hissetmekteyiz, dolayısı ile bu siyasi parti olmaktan ziyade bizlerin yaşam tarzıdır. Bizim aldığımız terbiye, davaya olan inancımız lider odaklıdır. Bundan başka da söze gerek kalmamıştır. Önümüzdeki seçimlerin de milletimize hayırlar getirmesini umut ederiz.” dediler.

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.