• MODA YAPI

logo

01 Nisan 2020

MAKYAJ’dan örnek çalışma: GÜN DAYANIŞMA GÜNÜDÜR

Yalvaç’ta kozmetik sektörünün lider markası MAKYAJ KOZMETİK, özellikle Covid-19 (Korona Virüs) salgını nedeniyle yaşanan zorlukları dikkate alarak “Dayanışma ve Yardımlaşma Günleri” adını verdiği örnek bir çalışmaya imza attı.

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve son günlerde ülkemizde de sürekli artış gösteren Covid-19 adlı salgın hastalığın toplumun tüm kesimlerine büyük zorluklar yaşattığını belirten Makyaj Kozmetik İşletmecisi Burcu Okumuş konuyla ilgili olarak şunları dile getirdi:

“Covid-19 salgını nedeni ile ülke olarak zor günlerden geçmekteyiz. Uzun yıllardır Yalvaç’ta sektörün lokomotifi olan Makyaj Kozmetik olarak bizler de ‘gün, dayanışma ve yardımlaşma günüdür’ diyerek, bugüne kadar desteklerini bizden esirgemeyen halkımızın ve çalışanlarımızın yanında olduğumuzu göstermek için “Dayanışma ve Yardımlaşma Günleri”ni başlatmış bulunuyoruz.

Bugünden itibaren Nisan ayı boyunca Kişisel bakım ürünleri ve hijyen malzemelerinde  indirim başlattık. Bugüne  kadar bize destek olan  tüm halkımızın, çalışanlarımızın, esnafımızın yanında olduğumuzu, bundan  sonra  da birlikte tüm zorlukların üstesinden geleceğimizi  ifade  etmek istiyoruz”.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.