• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

18 Kasım 2016

MAKYAJ Kozmetik’ten YENİ KAMPANYA: “Tüm ürünlerde %20 indirim…”

makyaj_indirim2

Geçtiğimiz günlerde ikinci kuruluş yıldönümü nedeniyle yaptıkları indirim kampanyasını geride bırakan MAKYAJ & KOZMETİK Kişisel Bakım Marketi Öğretmenler Günü nedeniyle yeni bir indirim kampanyası düzenliyor.

19-24 Kasım tarihleri arasında doğrudan indirimli ürünler hariç “tüm ürünlerde %20 indirim kampanyası” için hazırlıkların son aşamasına geldiklerini belirten MAKYAJ & KOZMETİK Kişisel Bakım Marketi işletmecisi Burcu Okumuş, “Her ne kadar büyük bir indirim kampanyasını geride bırakmış olsak da bir kişisel bakım marketi olarak günlük, haftalık ve aylık indirim kampanyalarını sizlere ulaştırmayı hedefliyoruz” diyerek indirim kampanyalarının süreceğini belirtti.

Hedeflerinin, alışveriş yapan herkesin bir kez değil tüm alışverişlerinde karlı çıkmasını sağlamak olduğunu ifade eden Okumuş, “Makyaj Kozmetik olarak büyük yaş günü indirimi adı altında inanılmaz bir kampanya geçirdik. Toplumun tüm kesimlerinden çok büyük destekler aldık… “Makyajlı Günler“de; tüm bölge halkımız sevgili öğrencilerimiz yerel marketlerine sahip çıktılar, çok yoğun bir ilgi ile karşı karşıyaydık. Gösterilen bu teveccühten dolayı tüm halkımıza emeği geçen herkese ama herkese, ve özellikle canı gönülden teşekkür ederim.

“Günlük, haftalık ve aylık indirim kampanyaları”

Evet her ne kadar büyük bir indirim kampanyasını geride bırakmış olsak da bir kişisel bakım marketi olarak günlük, haftalık ve aylık indirim kampanyalarını sizlere ulaştırmayı rabbimin izni ile inşallah sürdüreceğiz. Hedefimiz Makyaj Kozmetik’den alışveriş yapanların bir kere değil her daim kazançlı çıkmalarıdır.

Bilindiği üzere 24 Kasım “Öğretmenler Günü”müzdür. Buradan hepimizi yetiştiren “Öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününün Kutlu Olmasını” diliyorum. Makyaj Kozmetik olarak onların emeklerinin ne kadar vazgeçilmez olduğunun farkında olduğumuzu ifade etmek isterim.

Bu noktadan hareketle; sevgili öğretmenlerimizin ve onları mutlu etmek için biriktirdikleri harçlıkları ile hediye alacak öğrenci kardeşlerimizin yanında olduğumuzu göstermek adına ciddi bir indirim kampanyası başlattığımızı sizlerin vesilesi ile öğretmen ve öğrencilerimize duyurmak istiyorum.

Doğrudan indirimli ürünler hariç “Tüm ürünlerde %20 indirim kampanyası

Yine toplumun tüm kesimlerinin kesintisiz olarak yanında olacağımıza dair öncesinde de söz verdiğimiz gibi 19-24 Kasım tarihleri arasında doğrudan indirimli ürünler hariç “tüm ürünlerde %20 indirim kampanyası” yaparak siz sevgili öğrenci ve öğretmenlerimize “indirimli elimizi” uzattığımızı sözde değil özde atılan bir somut adımla göstermek istiyoruz.

Son olarak ifade etmek isterim ki; bir yerel kişisel marketiniz olan Makyaj Kozmetik’in amacı yılın 365 gününde ve buna ek olarak özel günlerde ciddi indirim kampanyaları yaparak müşterilerinin kaliteyi uygun bir fiyatla ve güler yüzle almalarını sağlamak ve onların bütçelerine olabildiğince destek olabilmektir. Toplumun tüm kesimlerinin Makyaj Kozmetik’e gösterdikleri teveccüh için tekrar tekrar teşekkür ediyorum.” dedi.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.