• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

11 Haziran 2020

KYK’dan Yalvaç Belediyesi’ne Teşekkür

Covid-19 salgını nedeniyle alınan tedbirler uyarınca alınan karar gereği KYK Yalvaç Yurdunda karantinada bulunan ve izole edilen Yalvaç Kapalı ve Açık Cezaevi personeli normalleşme sürecinin başlaması ile birlikte yurttan ayrıldı.

KYK Yurt yönetiminden verilen bilgiye göre, salgın nedeniyle alınan tedbirler uyarınca Mayıs ayı başından bu yana Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) Yalvaç Yurtlarında kalan Yalvaç Kapalı ve Açık Cezaevi personeli, normalleşme sürecinin başlaması ile birlikte 8 Haziran tarihi itibariyle KYK Yalvaç yurdundan uğurlandı.

Karantinada olan ve dış dünyadan izole edilen personelin yurtlarından memnun ayrıldıklarını da ifade eden Yurt Yönetimi, ara vermeden önümüzdeki aylarda yurda gelecek olan öğrencileri için hazırlıklarına başladı.

Hazırlıklarına ilk olarak temizlik ve dezenfekte çalışmaları ile başlandığını ifade eden Yurt yöneticileri, bu konuda kendilerine büyük destek veren Yalvaç Belediyesi’ne teşekkür ettiler.

Bu arada normalleşme sürecinin başlaması ile birlikte salgından önce yurtta kalan öğrencilerin eşyalarının teslim edilmeye başlandığı, okulu bitiren ve ilişik kesmek isteyen öğrencilerin işlemlerinin gerçekleştirildiği belirtildi. Yurt yönetimi geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi önümüzdeki dönemde de yurtta kalan tüm öğrencilerin memnuniyeti için ellerinden gelen tüm çabayı göstereceklerini ifade ettiler.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.