• MODA YAPI

logo

28 Mart 2021

Kuyucak İlkokulu’ndaki değişime Milli Eğitim’den tebrik ziyareti

Yalvaç İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet KOCAGÖNCÜ, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Selami YALÇIN ve Mehmet Necati Akel Yatılı Bölge Ortaokulu Müdürü Bekir KUL Kuyucak İlkokulu’nu ziyaret etti.

Kuyucak İlkokulunda Okul Müdürü Uğur Düzenli ve Sınıf Öğretmeni Rukiye Düzenli’nin kendi imkanları ile okulda yeniden tasarladıkları Bilgisayar sınıfı (Eba Destek Noktası ), Spor sınıfı, Fen bilimleri sınıfı, çok amaçlı atölye yerinde incelendi. Okulda âtıl vaziyette bulunan bilgisayarlar yeniden düzenlendi, kablolama işlemleri yapıldı ve müdürlüğümüzden eksik malzemeler temin edilerek bilgisayar sınıfı oluşturuldu. Fen bilimleri sınıfı için malzemeler toparlanarak sınıf kullanılır hale getirildi. Spor sınıfında Atatürk resmi çizildi, satranç malzemeleri, spor malzemeleri, badminton malzemeleri, masa tenisi temin edilerek öğrencilerin etkin kullanımına açıldı. Çok amaçlı atölye için eski raflar boyandı, yeni raflar ilave edildi. Zeka oyunları, şövale, tuval ve baskı kalıpları temin edilerek öğrenciler için beceri geliştirebilecekleri bir sınıf haline getirildi. Tüm sınıf duvarları yeniden boyanarak daha açık ve ferah bir sınıf atmosferi oluşturuldu. Dolaplar boyanarak kullanıma sunuldu.

Kuyucak İlkokulu’na büyük emek vererek okula birçok farklı alan kazandıran öğretmenlerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.