• osman-köse

logo

26 Aralık 2022

KUTLUSAN, İzmir’de Tarım ve Metal İşleme Makine Sanayii’nde lider

İlçemizin yetiştirdiği en önemli sanayicilerden İşadamı Mustafa Büyükkutlu tarafından kurulan ve aile işletmesi olarak sektöründe yıllardır liderliği kimseye kaptırmayan KUTLUSAN Kafes, aldığı ödüllere bir yenisini daha ekledi.

KUTLUSAN Kafes, Ege Bölgesi Sanayi Odası tarafından düzenlenen Başarılı Sanayi Kuruluşları Ödül Töreni’nde, Kutlusan Kafes A.Ş. olarak 2020 yılında “Tarım ve Metal İşleme Makine Sanayi”nde Üretim Birincilik Ödülü’ne layık görüldü.

İzmir’de 21 Aralık 2022 Çarşamba günü düzenlenen törende, firma adına ödülü Hasan Büyükkutlu aldı. Yıllardır alanında pek çok sayıda ödül ve rekora imza atan KUTLUSAN, pandemi ve ekonomik kriz nedeniyle yaşanan sıkıntıya karşın başarısını sürdürmeye devam etmiş oldu.

1996 yılında hizmet vermeye başlayan ve kısa sürede sektörde adından söz ettirerek dünya çapında tanınan bir marka olan Kutlusan, 52 ülkeye mal gönderiyor ve kısa vadeded 70 ülkeye ise mal göndermeyi hedefliyor.

Yüzde yüz yerli üretimle çalışan Kutlusan, ülkelerin yerel tavukçuluk sektöründe kanatlı ekipman ve kafes açığını kapatıyor. Özellikle kaliteli ürünleriyle sektörde ayrıcalık yaratan firma bu alandaki beklentiyi fazlasıyla karşılıyor.

KUTLUSAN Kafes firmasını ve değerli hemşehrilerimiz Büyükkutlu ailesini kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.