• MODA YAPI

logo

06 Şubat 2018

Kunduracılar Odası’nda 16 yıllık METE Dönemi Sona Erdi

Yalvaç Kunduracılar, Bakkallar ve Berberler Odası 25. olağan genel kurulu bugün saat 11.00’de başladı.

Belediye Kültür Merkezi Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen genel kurulda 2002 yılından bu yana başkanlık görevini sürdüren Süleyman METE yeni dönem için aday olmayacağını açıkladı ve 16 yıllık dönem sona erdi.

Genel Kurulda divan başkanlığına 6. Bölge Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifleri Birlik Başkanı Ahmet Tural getirildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi. Oda başkanlığına aday olmayacağını açıklayan Süleyman Mete’ye Ahmet Tural tarafından plaket verildi.

Yalvaç Belediye Başkanı Halil HilmiTütüncü, Yalvaç ESSKK Başkın Sürmeli Yağcı, ilçemizdeki diğer meslek odalarının başkanları, Ak Parti İlçe Başkanı Hayri Uyar ve yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda oda üyesinin katıldığı genel kurulda daha sonra yönetim ve denetim kurulları seçimlerine geçildi. Uzun yıllardır oda yönetiminde görev alan iki isim başkanlık için yarışıyor. Genel kurul başkanlık divanına Hasan Küçüksaraç ve İsmail Akkaş başkanlığında iki liste sunuldu ve seçimler başladı. Seçim saat 17.00’ye kadar sürecek.

Bu arada seçimden önce oda üyelerine ve misafirlere yemek ikramı yapıldı.

Yalvaç Kunduracılar, Bakkallar ve Berberler Odası genel kuruluyla ilgili gelişmeler ÖZYALVAÇ’ta…

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.