• MHP Hüyüklü Belediye Başkan Adayı Kadir MİNNET

logo

30 Ağustos 2021

Körküler’de büyük katılımlı Zafer Konvoyu

30 Ağustos Zafer Bayramı’nda ilçe merkezinde çelenk koyma töreni dışında herhangi bir etkinlik gerçekleştirilmezken, ilçemize bağlı Körküler Köyü’nde büyük bir katılımla Zafer Konvoyu gerçekleştirildi.

Körkülerli vatandaşlarımızın kendi girişimleriyle gerçekleştirilen Zafer Konvoyu, bugün saat 18.00-19.00 arası gerçekleştirildi.

Körküler Köyü Çay Bahçesi önünden başlayan ve tüm köyü kapsayan konvoy gezisine ellinin üzerinde araç katılırken, konvoya köy halkı da bayraklar ve alkışlarla destek verdi.

Körküler’deki Zafer Konvoyu’na köy halkının yanı sıra CHP Yalvaç İlçe Başkanı Ali Arı ve bir grup yönetici, İyi Parti Yalvaç İlçe Başkanı Süleyman Kocabaş ve parti yöneticileri, DP MKYK Üyesi Durmuş Ali Karip, Eğitim İş Yalvaç Temsilcisi Tuncay Dolmacı ve sendika yöneticileri de destek verdi.

Konvoyun sonunda şehitlerimiz için saygı duruşunda bulunularak İstiklal Marşı hep bir ağızdan okundu.

Törene katılanlara teşekkür edilirken, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda Yalvaç ilçe merkezinde geniş katılımlı bir etkinlik gerçekleştirilmesi kararlaştırılarak, “Biz varken, Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır.” mesajı hep birlikte verildi.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.