logo

22 Nisan 2024

Kodal iddialı: “Artık baskılara boyun eğecek bir başkanınız yok”…

Muhtarlarla Tanışma Toplantısında Konuşan Belediye Başkanı KODAL İddialı:

“Artık baskılara boyun eğecek bir başkanınız yok”…

31 Mart 2024 tarihinde yapılan Mahalli Seçimler sonucunda ilçemizden Isparta İl Genel Meclisi üyeliğine seçilen Ayhan Yalvaç, bugün sabah saatlerinde ilçemize bağlı köylerde görev yapan ve kendisi gibi yeni seçilerek göreve başlayan muhtarların katılımıyla bir tanışma ve kaynaşma toplantısı düzenledi.

Seçimi kopara kopara aldık…

Toplantıya muhtarların yanı sıra Yalvaç Belediye Başkanı Mustafa Kodal da katıldı ve kahvaltı sonrasında muhtarlara seslendi. Birçok muhtar gibi kendisi de yeni seçilerek göreve başlayan Belediye Başkanı Kodal, beş yıl boyunca çalışmak ve hizmet etmek için göreve geldiklerini belirtti. Kodal, “Hepinizin bildiği gibi Yalvaç’ta seçimi kopara kopara aldık, bundan sonra da kolay kolay bırakmaya niyetimiz yok. Beş yıl boyunca çalışmak ve hizmet edebilmek için buraya geldik. Hepimiz bir şeylerden fedakarlık ederek hizmet etmek için buradayız. Öncelikle yeni dönem hepimize ve Yalvaçımıza hayırlı olsun” dedi.

Bizim elimizi güçlendirin…

Yalvaç Köylere Hizmet Götürme Birliği’nde yapılacak seçimlerle ilgili olarak da konuşan Belediye Başkanı Kodal, “Yalvaç’ta söz sırası sizde, Köylere Hizmet Götürme Birliği’nde bu dönem yapılacak seçimlerde arkadaşlarımıza destek olursanız bizim elimizi güçlendirirsiniz, bizim elimizi güçlendirirseniz biz de sizlere daha iyi hizmet ederiz. Ben mesajı vereyim gereğini siz yapın.” diyerek Köylere Hizmet Götürme Birliği’ne seçilecek iki üyeden birinin İYİ Parti’li Ayhan Yalvaç olması için muhtarlardan destek istedi.

İki Partiyi de Gönülleyin…

Başkan Kodal, “Bizi sadece Yalvaç Belediyesi olarak görmeyin, biz de sizlere İl Özel İdaresi gibi yardımcı olabiliriz. Sizler bizlerin yanında olduğunuz sürece Yalvaç’ta da köylerimizde de sizlerin yanında olacağımızı bilin. Siz bizim gücümüze güç katın, birlik üyeliği için seçilecek iki üyeden biri İYİ Parti’li Ayhan Yalvaç olsun. Bunun yanında diğer partiyi de gönülleyin, İYİ Parti’yi de, memleketin iki partiye de ihtiyacı var. Bir üye oradan bir üye de İYİ Parti’den olsun” dedi.

Biz hizmet adamıyız. Kimseden korkmuyoruz, çekinmiyoruz…

Bugüne kadar partizanlık yapmadıklarını belirten Kodal, “Biz hizmet adamıyız, bizim şahsımıza oy vereceksiniz, partiye değil. İYİ Parti’nin size bir şey getiremeyeceğini biliyoruz zaten. Ama İYİ Parti kanalıyla biz getireceğiz hizmeti” dedi.

Baskılara boyun eğecek bir belediye başkanınız yok…

Üreten herkesin yanında olacaklarını da belirten Kodal, muhtarlara yapmak istedikleri tüm çalışmalarda destek olacaklarını söyledi. Başkan Kodal, “Artık baskılara boyun eğecek bir belediye başkanınız yok. Kimseden korkmuyoruz, çekinmiyoruz, ağzını açamayacakları bir başkanınız var. Gelin bunu değerlendirin. Bakın biz bireysel olarak aldık bu oyu, kopara kopara geldik. Bu saatten sonra yapılacak ne varsa arkanızdayız, yanınızdayız. Bu memlekete hububat silosu lazımsa yapalım, süt toplama merkezi diyorsanız varım. Kooperatifi kurun, aranızdan üç – beş kişiyi seçin öncülük yapın, hakkınızı başka yerlere yedirmeyin” dedi.

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.