• MODA YAPI

logo

29 Temmuz 2020

KIZILAY’dan İhtiyaç Sahiplerine Gıda Yardımı

KIZILAY Yalvaç Temsilciliği, Kızılay gönüllüleriyle birlikte Kurban Bayramı öncesinde ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımı dağıtımlarını sürdürüyor.

KIZILAY Yalvaç Temsilcisi İsmail Güleç’in verdiği bilgiye göre, KIZILAY Genel Merkezinden ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılmak üzere gönderilen çeşitli gıda maddelerini içeren yardım kolilerinin dağıtımına başlandı. Bayramdan önce tüm ihtiyaç sahibi ailelere ulaşmak için çaba gösterdiklerini belirten Güleç’in verdiği bilgiye göre ilçemizde 120 ihtiyaç sahibi aileye gıda yardımları ulaştırılacak.

KIZILAY’ın vekalet yoluyla kurban kesimi uygulamasının bu yıl da devam ettiğini bildiren Güleç, “Sağolsun Yalvaç’lı hayırsever vatandaşlarımızın da desteğiyle KIZILAY her zaman ihtiyaç duyan tüm insanlarımızın yanında olmaya devam edecek. Genel Merkezimiz tarafından Yalvaç’a gönderilen yardım kolilerini ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak için ben ve arkadaşlarım gece gündüz demeden çalışıyoruz. Biliyoruz ki paylaştıkça daha güçlü olacağız, bu inançla çalışmalarımız sürecek. Yardımlarını esirgemeyen tüm halkımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.