• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

09 Kasım 2016

KAYMAKAM ÜÇER KÖYLERDEKİ PROJELERİ TAKİPTE

kaym2
Yalvaç Kaymakamı Dr. Ahmet Süheyl Üçer, Terziler, Sağır, Kozluçay ve Bahtiyar köylerinde sürdürülen çalışmaları yerinde inceledi.
Bu kapsamda, beraberinde İlçe Özel İdare Müdürü Turgut Kara ile birlikte ilk olarak Sağır Köyü’ne geçen Kaymakam Üçer, burada Sağır Köyü Muhtarı Aydın Karaca’dan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Köy içinde yapımı süren  içme suyu şebeke hattı çalışmalarını inceleyen Üçer, daha sonra Sağır yolu genişletme ve düzenleme çalışmalarının yapıldığı alana geçti. Üçer, burada çalışan işçi ve görevlilerden çalışmaların geldiği aşama hakkında  bilgiler aldı.
Buradan Terziler’e geçen Üçer, daha önce kaymakamlık yardımları ile yapımına başlanan ve bitmek üzere olan fırın ve köy muhtarlığı binasını ziyaret ederek köy  muhtarı Halis Yılmaz’dan bilgi aldı.
Buradan Kozluçay Köyü’ne geçen Kaymakam Üçer, 500 metreküp kapasiteli su deposu yapım inşaatını inceledi ve Kozluçay Muhtarı Ramazan Yürekli’den çalışmalar ve köyün sorunlarıyla değerlendirmede bulundu.
Son olarak Bahtiyar Köyü’nü ziyaret eden Üçer, burada  yeni  başlanan  sosyal tesis enşaatı çalışmalarını yakından inceleyerek, çalışmalar hakkında Muhtar Seyfettin Balcı’yla değerlendirme yaptı.
Kaymakam Üçer, başta KÖYDES olmak üzere yatırım programında yer alan kırsal altyapı çalışmalarının  zamanında bitirileceğini ifade etti.
kaym3 kaym4 kaym5

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.