• MODA YAPI

logo

18 Kasım 2021

Kaymakam Şimşek’ten Bahtiyar’a Ziyaret

Kaymakamımız Haluk Şimşek bazı daire müdürleri ile birlikte ilçemize bağlı Bahtiyar Köyü’nü ziyaret ederek vatandaşlarımızla bir araya gelerek sıkıntı ve isteklerini dinledi.

Kaymakam Şimşek’in köylerine yaptığı ziyaret hakkında bilgi veren Bahtiyar Köyü Muhtarı Necati Coşgun, “Sayın Kaymakamımız Haluk Şimşek, Bahtiyar’a gelerek köyümüzün sorunları, halkımızın istek ve taleplerini dinledi” dedi.

Bahtiyar Köyü Muhtarı Coşgun, Kaymakam Şimşek’e muhtarlık olarak yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdiklerini belirterek, “Kaymakam bey daire müdürlerimizle birlikte köyümüzü ziyaret ederek bilgi aldı. Köyümüzde içme suyu sıkıntısı olmadığını öğrendi ve memnuniyetini bildirdi. Kendisine köyümüzde son yıllarda artan seracılık çalışmaları hakkında bilgilendirdik. Ayrıca bu yılbaşında yapımına başladığımız ve halen devam eden yeni camii inşaatımızı da daire müdürlerimizle birlikte gezdiler ve projeyi beğendiklerini ve hayırlı olsun dileklerini ifade ettiler. Daha sonra vatandaşlarımızla sohbet eden Kaymakamımız Haluk Şimşek ve diğer misafirlerimiz çalışmalarımızda başarılar dilediler” dedi.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.