logo

16 Kasım 2023

Kaymakam Haluk Şimşek’ten TEŞEKKÜR BELGESİ

Cumhuriyetimizin Kuruluşunun 100. yılı ve Cumhuriyet Bayramı Kutlama Etkinliklerinde görev alan bazı kurum amirleri ile sivil toplum kuruluşlarının yöneticilerine katkılarından dolayı Kaymakamlık tarafından teşekkür belgesi verildi.

Bugün saat 14.00’te Kaymakamlık toplantı salonunda Cumhuriyet etkinliklerinde görev alan kurum amirleri ve sivil toplum kuruluşu yöneticileri ile bir araya gelen Kaymakam Haluk Şimşek, Cumhuriyetimizin 100. Kuruluş yıldönümü ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın ilçemizde çok coşkulu bir şekilde geniş katılımla yapıldığını belirterek şunları söyledi:

“Cumhuriyet Bayramımızda ilçemizde bu yıl farklı kutlama etkinlikleri sergiledik. Özellikle komşu ilçelerimizden daha coşkulu, özverili, halkımızın da büyük ilgi gösterdiği, oldukça geniş bir katılımla Cumhuriyetimizin 100. yılını ve Cumhuriyet Bayramımızı kutladık.

Bu kutlamalarda emeği geçen, üzerine düşen görevi başarıyla yerine getiren arkadaşlarımıza da birer teşekkür belgesi sunmak üzere buradayız.

Bu yıl yapılan kutlama etkinliklerini, gösterileri inşallah daha da geliştirerek ileriki dönemlerde kutlamaları daha etkili, daha coşkulu bir şekilde kutlayacağız. Hepinize emeklerinizden, çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ederim” dedi.

Kaymakam Şimşek, konuşmanın ardından hazırlanan teşekkür belgelerini tek tek sahiplerine verdi. İlçe Müftüsü Muhammet Y.Yaşar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Necdet Erol, İl Genel Meclisi Üyesi Kadir Elbengili, Ziraat Odası Başkanı Ali Sarıpınar. Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yalçın Kurucu, Süt Birliği Başkanı Ömer Akkuş, Damızlık Koyun-Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Hüseyin Sarıdaş, Aksan Torna İşletmesi Sahibi Ali Ak, Yalvaçspor Kulübü Başkanı Murat Oruç belgelerini alırken ilçe dışında bulunan Öğretmen Keziban Saçanlı’ya belgesi daha sonra ulaştırılacak.

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.