• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

KAYHAN FİLMİ YALVAÇ’TA SİNEYILDIZ SİNEMASI’NDA

“Recep İvedik” tiplemesiyle ünlü Şahan Gökbahar’ın 9 Şubat Cuma günü vizyona giren filmi, aynı zamanda Yalvaç’taki SİNEYILDIZ Sineması’nda da gösterime girdi.

Film her gün 11:15, 13:45, 16:15, 18:45, 21:15 saatlerinde gösteriliyor. İlçemiz sebze-meyve pazarında, Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası’nın bulunduğu binanın bodrum katında faaliyet gösteren SİNEYILDIZ Sineması’nda biletler de 10 TL gibi ülke piyasasına göre oldukça uygun bir rakama satılıyor.

KAYHAN filminin kısa özeti şöyle: Kayhan çevresinde temiz kalpliliği ve masumiyeti ile tanınan biridir. Dostlukların adamı olan Kayhan, yıllar önce mezun olduğu okulun pilav günü etkinliğine gitmek için sabırsızlanmaktadır. Eski arkadaşlarını görecek olmanın heyecanı içinde bekleyen genç adam, o büyük gün geldiğinde kötü bir sürprizle karşılaşır. Pilav gününde kendisine verilen 98 mezunları yıllığını gören Kayhan tam anlamıyla yıkılır. Yıllığı okudukça dost bildiği herkesin kendisinden nefret ettiğini anlar. Kayhan, öğrendikleri karşısında yaşadığı şoku üzerinden atınca kendisinden nefret eden herkesten intikam almaya karar verir.

İşte KAYHAN filminin fragmanı:

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.