• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

16 Ekim 2018

Karatay Kent Konseyi Kadın Meclisi’nden Yalvaç’a Ziyaret

Karatay Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi, Yalvaç AK Parti İlçe Kadın Kolları’nın davetlisi olarak dün Yalvaç’a geldi.

İlk olarak AK Parti Yalvaç İlçe Başkanlığı’nı ziyaret eden Karatay Kadın Meclisi, çalışmalarla ile ilgili istişarelerde bulundu ve Ak Parti Kadın Kolları üyeleri ile birlikte Yalvaç’ın tarihi ve turistik yerlerini gezdi. Karataylı kadınlar daha sonra pazar alanında esnaflarla da bir araya geldi.

Karatay Kent Konseyi Kadın Meclisi, AK Parti Yalvaç Kadın Kolları üyeleri ile birlikte tarihi Çınaraltı, Devlethan Camii, Yalvaç Müzesi ve Masır Parkı’nı ziyaret etti. Karatay Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Aynur Avşar, AK Parti Yalvaç Kadın Kolları’nın rehberliğinde Yalvaç Demokrasi Meydanı’ndaki 800 yıllık çınar ağacını, Yalvaç Müzesi’ndeki eserleri incelediklerini belirterek, Yalvaç’ın tarihi dokusundan ve doğal güzelliklerinden  son derece etkilendiklerini dile getirdi. Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Aynur Avşar, AK Parti Yalvaç İlçe Kadın Kollarının kendilerine gösterdikleri misafirperverlikten dolayı teşekkür etti.

AK Parti Yalvaç İlçe Kadın Kolları Başkanı Nursel Küçük de ziyaretle ilgili olarak ”Gerek teşkilatlarımızla gerek belediyelerimizle birlikte aynı azim ve kararlılıkla çalışmaya devam etmeliyiz.  Karatay Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi’ne, teşkilatımıza yaptıkları bu ziyaretten dolayı teşekkür ediyoruz. İnşallah  birlik ve beraberliğimiz, ortak çalışmamız ve kardeşliğimiz her zaman devam edecektir.” dedi.

 

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.