• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

20 Şubat 2019

KAN BAĞIŞ KAMPANYASINA AK PARTİLİLER’DEN DESTEK

19-20 Şubat günlerinde, yani dün ve bugün, Yalvaç Gençlik Merkezi’nde düzenlenen Kızılay kan bağış kampanyasına Ak Partililer büyük bir grupla destek verdi.

Ak Parti Yalvaç İlçe Başkanı Alperen Özer, Yalvaç Belediye Başkan adayı Mustafa Eren, İl Genel Meclisi Üye adayları Ahmet Sektioğlu, Kadir Elbengili, Süleyman Yıldırım, bir kısım yönetim kurulu üyesi ile kadın ve gençlik kollarından çok sayıda isimle kan bağış alanına giden Ak Parti grubu, sırayla kan bağışında bulundular.

Burada kan bağışı için gelen vatandaşlarla da sohbet eden Ak Parti Yalvaç Belediye Başkan adayı Mustafa Eren, “Kızılay’ın gördüğü bu kutsal göreve bizler de birer vatandaş olarak destek verdik, vermeye devam edeceğiz. İnşallah Yalvaç Belediyesi’ni yönetme görevi de halkımızca bize verilirse, Kızılay’la kurumsal anlamda işbirliği yapıp, kan bağışı ve diğer faaliyetlerin daha düzenli yürütülmesine her türlü desteği vereceğiz. Kan bağışında bulunan tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyor, Yalvaç bu konuda duyarlı bir yer, inşallah böyle devam edecek.” dedi.

Kızılay yetkilileri de, Yalvaç’ta kan bağışı kampanyalarına gösterilen ilgiden dolayı teşekkür ettiler.

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.