• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

21 Haziran 2018

İYİ’LERİN ZİYARETLERİ HIZ KESMİYOR

İYİ Parti Isparta milletvekili adayları dur durak bilmeden; il, köy, ilçe, mahalle ziyaretlerine, gündüz ve gece demeden demeden çalışmalarına devam ediyor.

Dün de İyi Parti Isparta 1. Sıra milletvekili adayı Aylin Cesur, Milletvekili adayı Sami Altınkaya ile birlikte Yenişarbademli ziyaretnde bulundu. Halkın teveccühü ile karşılanan, sorunları hazırladıkları yöresel yemeklerini kır ortamında yerken dinleyen ve partinin seçim vaatlerini anlatan Cesur, daha sonra Yalvaç’a intikal ederken, milletvekili adayları Sami Altnkaya ve Dr. Levent Başyiğit de Eğirdir İlçe Başkanı Dr. Özgür Tandoğan ile birlikte gecenin ilerleyen vakitlerine kadar Eğirdir merkez ve köylerine ziyarete bulundular.

İYİ Parti kurucu il başkanı ve 2. Sıra milletvekili adayı Mustafa ŞİMŞEK ise, İl Başkanı Mehmet Yılmaz ERTEKİN, yönetim ve gençlik kolları ile Yalvaç’a gitti. ŞİMŞEK VE CESUR’u Yalvaç’ta karşılayan İlçe Başkanı İlhan Yüksel, Çınaraltı’nda vekillerin Yalvaçlılara seçim vaatlerini anlatma ve halkın sorunlarını dinleme ortamı sundu. Daha sonra sanayi esnafı ziyareti, Kumdanlı, Yukarıkaşıkara ve Eğirler köylerini ziyaret eden İYİ’ler, gecenin ilerleyen saatlerinde Isparta’ya döndüler.

İşte Aylin Cesur’un Çınaraltı’nda yaptığı konuşma:

Ilhan Yüksel paylaştı: 20 Haziran 2018 Çarşamba

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.