logo

17 Mart 2024

İYİ PARTİ’den KÖYLERİMİZE ZİYARET

Yerel seçimler için tarih yaklaştıkça adayların propaganda çalışmaları da hız kazandı.

Seçim döneminin en hareketli partisi olarak adından söz ettiren İYİ Parti’nin adayları dur durak bilmeden ilçe merkezi ve köylerimiz arasında seçim hazırlıklarını sürdürürken hafta sonu ilçemize bağlı Kozluçay ve Bağkonak köylerini ve buralarda kurulan pazar yerlerini ziyaret etti ve destek istediler.

Kozluçay ve Bağkonak’ta  halkın yoğun ilgisi ile karşılandıklarını belirten İl Genel Meclisi Adayı Ayhan Yalvaç, köyün ve köylünün sorunu en iyi kendilerinin bildiklerini ve bu sorunları çözecek kadroların da İYİ Parti adayları olduğunu ifade etti. Ayhan Yalvaç, “Bizler de sizin içinizden biri olarak köylünün yaşadığı sıkıntıları yaşadık, biliyoruz, görüyoruz, bu sıkıntılara son verecek çareleri de biliyoruz. Bugüne kadar yapılan yanlışları tekrarlamadan, doğru teşhis ve tedavi yöntemleri ile yaralarımızı saracağız. Kahve toplantıları yerine halkla  direk temas ederek, muhtarlarımız ve köyün akil adamları ile istişare ederek sorunlarımızı meclise  taşıyarak çözüme ulaştırmak dolayısıyla köylünün yüzünü güldürmektir hedefimiz. Sizler bize güvenerek görev verdiğiniz takdirde başarı kendiliğinden gelecektir. Sağolun, var olun bizleri sıcak ilgi ve sevginizle karşıladınız” dedi.

İYİ Parti Yalvaç Belediye Başkan Adayı Mustafa Kodal da Kozluçay ve Bağkonak ziyaretlerinde yaptığı konuşmalarda, Yalvaç Belediye Başkanlığına seçilmesi halinde, belediye imkanları ile çözülebilecek her konuda köy muhtarlığı ile istişare içerisinde olarak sorunları çözüme kavuşturmakta kararlı olduklarını belirtti ve destek istedi.

Etiketler: » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.