• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

16 Aralık 2018

İYİ PARTİ’DE YENİ BAŞKAN FİKRET ÇALIŞKAN

Yaklaşık bir ay önce İlhan Yüksel ve yönetimini görevden alan İyi Parti Genel Merkezi, bugün itibariyle Yalvaç İlçe Başkanlığı’na Fikret Çalışkan’ı görevlendirdi.

Alınan bilgiye göre, İyi Parti Genel Merkezi’nin bir süredir yürüttüğü yeni yönetim atama çalışmaları sonucunda, eski yönetimde de yer alan Emekli Astsubay Fikret Çalışkan ismi üzerinde karar kılındığı öğrenildi.

İl Başkanı Özgür Tandoğan tarafından genel merkezce alınan bu karar, bugün Çalışkan’a tebliğ edildi ve 30 Aralık tarihine kadar yeni yönetim listesinin oluşturularak il başkanlığına teslim edilmesi istendi.

İyi Parti’de başkanın atanmasının ardından, gözler Yalvaç Belediye Başkan adayının belirlenmesine çevrildi. Adaylıkla ilgili olarak, aday adaylığı sürecinin ay sonuna kadar uzatıldığı belirtilerek, çok önemli ve sürpriz bir isimle Millet İttifakı çatısı altında uzlaşılmasının hedeflendiği iddia edildi. Söz konusu sürpriz ismin, Ak Partili çok önemli ve güçlü bir isim olduğu kulislerde konuşuluyor. Gelişmeler merakla izleniyor.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.