• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

13 Mayıs 2018

İYİ Parti Yalvaç Teşkilatı Anneler Günü’nü Kutladı

İYİ Parti Yalvaç İlçe Teşkilatının Kadınlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Ayşe Burdurlu, partisi adına yaptığı açıklama ile ANNELER GÜNÜ’nü kutladı.

Burdurlu açıklamasında, Dünyanın en değerli ve en vazgeçilmez varlıkları olan annelerin yalnızca bir gün değil, her gün sevgi ve saygıyla hatırlanması gerektiğini belirtti.

Burdurlu, “Yeryüzünde bir annenin yavrusuna gösterdiği ilgiyi, şefkati, karşılıksız sevgiyi ve sınırsız özveriyi başka hiçbircanlıda göremeyiz. Anne, sadece yavrusunu dünyaya getirmekle kalmaz. O öyle bir varlıktır ki aynı zamanda yavrusunu doğduğu andan itibaren hem korur, hem de hayatı öğretir. Bunun yanında annelerimizin toplumumuz, milletimiz ve vatanımız için de ayrı bir öneme sahip olduklarını vurgulamak gerekir. Annelerimiz, milletimizin maddi varlığının güvencesi, birlik ve bütünlük içinde yaşayabilmemizin de en önemli manevi kaynaklarıdır. Bu düşüncelerle, İYİ Parti Yalvaç Teşkilatı olarak, sevginin, fedakarlığın ve merhametin sembolü annelerimizin bu özel günü kutlar saygılar sunarız” dedi.

 

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.