logo

12 Temmuz 2022

İYİ Parti ve CHP: Önümüzdeki Seçimde Zafer Millet İttifakının Olacak

Kurban Bayramı nedeniyle bir araya gelen İYİ Parti ve CHP yöneticileri zamanında ya da erken ilk yapılacak seçimden zaferle çıkacaklarını ifade ettiler.

Cumhuriyet Halk Partisi Yalvaç ilçe yöneticileri Kurban Bayramı’nın son gününde İYİ Parti ilçe teşkilat binasını ziyaret ederek bayramlaşma törenine katıldılar. Saat 14.00’te Çınaraltı mevkiindeki ilçe binasında gerçekleşen ziyarette CHP ilçe yönetimini karşılayan İYİ Parti İlçe Başkanı Süleyman Kocabaş, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Bayramlaşmanın ardından İYİ Parti ve CHP’nin son seçimde olduğu gibi önümüzdeki dönemde de sürdüreceği Millet İttifakı işbirliği konusu da görüşüldü. İYİ Parti İlçe Başkanı Süleyman Kocabaş “Önümüzdeki ilk yapılacak seçimlerin sonucu ülkemizin kaderini büyük ölçüde etkileyecektir. Ak Parti iktidarının ülkemizi getirdiği nokta ortada. Bu enkazdan kurtulabilmemiz  için son şans bu seçim. O nedenle daha çok çalışarak ülkemizi Ak  Parti  iktidarından kurtaracağız. Bu noktada başta CHP olmak üzere Millet İttifakı’nı oluşturan diğer partiler aynı düşünce içindeyiz. CHP Genel Başkanı Sayın Kılıçdaroğlu’nun çabalarını takdirle karşılıyoruz, aynı şekilde ittifakı oluşturan İYİ Parti, SP, DP, DEVA ve Gelecek Partisi sayın genel başkanlarının çabaları da bu yönde. Hep birlikte inşallah ülkemizi Ak Parti iktidarından kurtaracağız. Yerelde de ilçemizin kan kaybettiği gerçeğini hepimiz biliyoruz, görüyoruz. İlçemizi bu durumdan kurtarabilmek için de Millet İttifakı partileri olarak el ele vereceğiz, yerel seçimi de birlikte çalışarak başaracak  ve ilçemizi tekrar yaşanabilir bir hale getireceğiz” dedi.

CHP İlçe Başkanı Ali Arı da tüm İYİ Parti’lilerin bayramını kutladıktan sonra, “Ülkemizin ve ilçemizin durumu ortada. Gerek genel seçimlerde gerekse yerel seçimlerde Millet İttifakı olarak tecrübelerimizi birleştirerek Ak Parti iktidarından kurtaracağız. Hepimiz büyük bir sorumluluk içerisinde ilçemiz ve ülkemiz için daha çok çalışacağız ve zafere ulaşacağız. Buna yürekten inanıyorum” dedi.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.