• MODA YAPI

logo

26 Nisan 2023

İyi Parti İlçe Yönetimi omuz omuza çalışıyor

Seçimlerin Isparta ve Yalvaç’taki güçlü partisi İyi Parti’de Yalvaç İlçe Teşkilatı omuz omuza çalışarak, seçimlerden en iyi sonucu almaya odaklanmış durumda.

Bugün seçim çalışmalarının koordinasyonu için Prof.Dr. Timuçin Kodaman’a ait seçim bürosunda bir araya gelen İyi Parti Yalvaç İlçe Başkanı Süleyman Kocabaş, yönetim kurulu üyeleri ve gönüllüler birlik ve beraberlik görüntüsü verdiler.

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in 30 Nisan 2023 Pazar günü Isparta’da gerçekleştireceği mitingin yanı sıra köylerde yürütülecek çalışmalarla ilgili planlama yapan İyi Parti teşkilatının gayreti nedeniyle büyük bir sinerji oluştuğunu belirten İyi Parti Yalvaç İlçe Başkanı Süleyman Kocabaş, “Enerjimizle, birlik ve beraberliğimizle, hedefe odaklanmamızla Yalvaç’ta en iyi sonucu alacağımıza inanıyoruz. Bize ulaşan sonuçlar da ne kadar doğru yolda olduğumuzu gösteriyor, inşallah emeklerimizin karşılığını alacağız. Hem Yalvaç’ta hem Isparta’da birinci parti olacağız.

Parti teşkilatımız, en büyüğünden en küçüğüne büyük bir gayretle çalışıyor, Allah hepsinden razı olsun. Omuz omuza çalışacağız ve inşallah hedeflerimize ulaşacağız.

Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun seçimi kazanması, partimizin en yüksek sayıda milletvekili ile parlamentoda temsil edilmesi ve genel başkanımızın uzun süredir ifade ettiği Başbakanlık koltuğuna oturması için biz de üzerimize düşeni ilçemizde yapmaya çalışıyoruz. Tüm gönüllü kardeşlerimizi parti teşkilatımıza ve seçim büromuza çayımızı içmeye ve çalışmalarımızı değerlendirmeye davet ediyoruz. Pazar günü de inşallah kıymetli genel başkanımızın Isparta mitingine büyük bir katılım göstereceğiz. O gün Isparta’ya Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’i dinlemeye gidecek tüm partililerimizi ve vatandaşlarımızı, seçim büromuz önünden kaldıracağımız araçlarla götüreceğiz. Tüm hemşehrilerimize gösterdikleri ilgi ve destek için teşekkür ediyorum.” dedi.

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.