• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

08 Nisan 2018

İYİ PARTİ BÜYÜK KONGRESİ’NE YALVAÇ’TAN BÜYÜK KATILIM

Geçtiğimiz hafta sonu Ankara’da gerçekleştirilen İYİ Parti 1. Olağanüstü Kongresi’ne ilçemiz Yalvaç’tan da ciddi bir katılım gerçekleştiği öğrenildi.

Alınan bilgiye göre, kongreye ilçemizden tüm yönetim kademeleri ve partililer olmak üzere 2 otobüsle katılım gerçekleştirildiği belirtildi.

Ayrı araçlarla Gelendost’tan gelen partililerle Yalvaç İYİ Parti binasında buluşan ve birlikte Ankara’ya hareket eden İYİ PARTİ’liler Ankara’ya vardıklarında gözlerine inanamadıklarını ifade ettiler. Toplantı salonuna rahat bir şekilde gireriz ümidindeki İYİ Parti’liler karşılaştıkları kalabalık karşısında hayretlerini gizleyemediklerini belirttiler.

Yalvaç teşkilatını büyük kongre delegesi olarak temsil eden İYİ Parti Yalvaç İlçe Başkanı İlhan Yüksel, kongreyle ilgili gazetemize yaptığı açıklamada,  “Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en kalabalık ve en coşkulu kongresine katılmaktan son derece mutlu olduk. Bu coşkunun bir ferdi olarak o ortamda bulunmak bizlerin hayatında unutamayacağımız bir sayfa olarak kalacaktır. İYİ Parti iktidarının ayak sesleri olan kongremizin hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan temenni ediyorum. Yalvaçlı hemşehrilerimizi bu coşku seline katılmaya, bu kervana destek vermeye davet ediyorum. Unutmayınız ki medeniyet yolunun taşlarını ancak ve ancak cesurlar döşer.” dedi.

aksener

iyi

iyi2

iyi3

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.