• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

26 Ekim 2018

İYİ PARTİ 1 Yaşında

İYİ PARTİ’nin birinci yılını doldurması nedeniyle Yalvaç İlçe Başkanı İlhan Yüksel bir mesaj yayınladı.

Yüksel mesajında şunları söyledi: “Ülkemizin siyasi olarak sıkıntılı bir döneminde kurulması elzem olan İYİ PARTİ çok zor şartlarda kurulmuş ve halen çok zor şartlar altında dik duruşun temsilcisi olmaya çalışmaktadır.

İYİ PARTİ’nin kurulma aşamalarının tamamında yer alan YALVAÇ, bu günde İYİ PARTİ felsefesini en çok savunan kalelerinden birisidir. YALVAÇ siyasetinin bütün zorluklarına rağmen, arkadaşlarımızla verdiğimiz mücadele takdire şayandır. Bütün imkanları ile bu harekete desteklerini esirgemeyen herkese şükranlarımı sunuyorum. Öyle sıkıntılı bir dönem geçirmekteyiz ki; Partimize üye olmak için can atan fakat her taraftan hunharca sıkıştırıldığı için eli kolu bağlı olan vatandaşlarımızın olduğunu biliyorum. Onların durumlarını anlamaya çalışmakla beraber, mücadelenin kutsallığı ve zorunluluğu hususlarını da dile getirmeden geçemeyeceğim. Biliyorum ki zor yollar cesurlarla aşılıyor.

TÜRKİYE siyasi hayatında, hiç bu kadar engellemeler ve seçmene karşı tehditkar davranışlar yaşanmamıştı. Şimdiye kadar hiçbir siyasi parti kendi geleceğini ülke geleceği ile ilişkilendirmemişti. Sadece bu durum bile ülkemizin acı durumunu izah etmeye yeterlidir. Dün ülkenin bekası diyenlerin, aslında kendi bekalarının derdinde oldukları açıkça görülebilmektedir.

İYİ PARTİ birinci yaşına girene kadar 10 yıllık tecrübeler yaşamış olup, bundan sonraki yoluna da zorluklarla mücadeleyle devam edeceğinin bilincindedir. Ülkemizin muhasır medeniyet seviyesine ulaşabilmesi için bu çileyi çekmeye İYİLER hazırdır.

İYİ PARTİ iktidar hedefi ile kurulan bir partidir. Yaşadığımız bu puslu ortamı iyi analiz edebilir ve halkımızın isteklerine iyi cevap verebilirse bu hedefine mutlaka ulaşacaktır.

Nice İYİ yıllara kavuşmak ümidi ile.”

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.