• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

10 Ekim 2020

ISUBÜ Rektör ve Rektör Yardımcıları Yalvaç’taydı

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. İbrahim Diler ve rektör yardımcıları, geçtiğimiz cuma günü ilçemize gelerek Yalvaç’taki birimlerde incelemelerde bulundular.

Rektör Diler’in yanı sıra Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Yıldız Bolat ve Prof. Dr. Cenk Bayrakçı, Yalvaç Kılıçaslan Yerleşkesi’nde bulunan birimlere durum değerlendirmesi yapmak üzere ziyarette bulundu.

İlk olarak bu yıl fakülteye dönüşen Büyükkutlu Uygulamalı Bilimler Fakültesi’ni ziyaret eden Rektör Diler, akademik personelle bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

Ardından yerleşke alanında incelemelerde bulunan Rektör Diler ve yöneticiler, Erzurum Büyükşehir Belediyesi’ne hibe edileceği söylentileri yayılan Deri Fabrikası’nda da incelemelerde bulundular. Alınan duyumlara göre, Rektör Diler’in fabrikanın Yalvaç’ta kalması ve derici esnafının bu fabrikadan yararlanması için çözüm arayışı talimatı verdiği öğrenildi.

Ziyarette ayrıca yerleşkenin fiziki yapısının iyileştirilmesine ve yüz yüze eğitimde ögrencilere sağlanacak imkanlara yönelik tüm alanlarda detaylı inceleme yapıldı.

Yalvaç Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu ve Yalvaç Meslek Yüksekokulu’nu da ziyaret eden Rektör Diler, akademik ve idari personelle yapılan görüşmelerde üniversitenin geleceğine ilişkin çalışanların önerileri dinlendi ve çalışan memnuniyetine ilişkin karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.