• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

Isparta’nın çalışkan valisi, halkla beraber olmayı sürdürüyor

İl genelinde Kasım ayı sonuna kadar 205 km sıcak asfalt yapılacak…

 

Isparta’nın çalışkan ve halkla iç içe valisi Şehmus Günaydın, geçtiğimiz hafta yine vatandaşlarla bir araya geldi.

Isparta Valisi Şehmus Günaydın, çalışma ziyareti kapsamında Uluborlu ilçesini ziyaret etti. İlk olarak Dereköy’ü ziyaret eden Vali Günaydın ardından Küçük Kabaca Köyü’nde vatandaşlar ile bir araya geldi. Vali Günaydın son olarak Uluborlu ilçesinde devam eden asfalt çalışmalarını yerinde inceleyerek, Kasım ayı sonuna kadar 205 kilometrelik sıcak asfalt hedefine ulaşacaklarını söyledi.

 

Isparta Valisi Günaydın, Uluborlu İlçesine bağlı Dereköy’ü ziyaret etti

Isparta Valisi Şehmus Günaydın çalışma ziyareti kapsamında Uluborlu’da ilk olarak Dereköy’ü ziyaret ederek köy merkezinde vatandaşlar ile bir araya geldi.

Köy sosyal tesislerinde vatandaşlar vali Günaydın’a içme ve sulama suyu ile ilgili taleplerini dile getirdiler.

Sulama göleti konusunda DSİ ve ilgili kurumlarla görüşüleceğini kaydeden Vali Şehmus Günaydın köylerde hizmet çeşitliliğinin arttığını belirterek, şehirlerde ne varsa köylerde de o olacak şeklinde çalışmaya devam ettiklerini söyledi.

 

Günaydın’dan Küçük Kabaca Köyü’ne Ziyaret

Isparta Valisi Şehmus Günaydın ardından Küçük Kabaca Köyü’nü ziyaret ederek vatandaşlar ile köyde bir araya geldi.

KÖYDES programları ile son 15 yıl içinde köylerde sıcak asfalt dahil bir çok çalışmanın yapıldığını kaydeden Vali Şehmus Günaydın, köylere kaliteli hizmetin artarak devam edeceğini kaydetti.

 

İl genelinde Kasım ayı sonuna kadar 205 km sıcak asfalt

Isparta Valisi Şehmus Günaydın, Uluborlu ilçesinin köy yollarında devam eden sıcak asfalt çalışmasını yerinde inceleyerek İl Özel İdaresi teknik ekibinden bilgi aldı.

Ziyaret ettiği köylerde vatandaşların memnuniyetini duymanın kendilerine güç verdiğini kaydeden Vali Şehmus Günaydın,  kasım ayı sonuna kadar 205 kilometrelik sıcak asfalt hedefine ulaşacaklarını kaydederek, Isparta’da şu anda üç ayrı ilçede çalışmaların devam ettiğini belirtti.

Vali Günaydın, “Milletvekillerimiz ve çalışma arkadaşlarımız ile birlikte bu planladığımız hedefi inşallah gerçekleştireceğiz.

Bir takım aksaklılara rağmen kasım ayı içinde 205 kilometrelik sıcak asfalt hedefini tamamlayacağız.

Şu an üç koldan çalışmalarımız devam ediyor. Bugün Uluborlu’dayız aynı zamanda Eğirdir ve Gelendost ilçesinde çalışmalarımız devam ediyor.

Vatandaşlarımızın program dışı talep ettiği işlerde oluyor, onları da değerlendiriyoruz. İnşallah çok yakın bir zamanda bütün grup yollarımızı tamamlayacağız.” dedi.

Biz de sayın valimizi kutluyor, başarılı hizmetlerinin devamını ve Yalvaç’ı da ziyaret etmesini beklediğimizi ifade ediyoruz.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.