• MODA YAPI

logo

30 Mayıs 2017

Isparta Ticaret Borsası’ndan Yalvaç’ta İftar Daveti

Isparta Ticaret Borsası’nın geleneksel olarak düzenlediği iftar programlarının ilki Yalvaç’ta gerçekleştirildi.

İftar programı öncesi ITB Yönetim Kurulu ve meclis üyeleri, Yalvaç Kaymakamı Aytekin Yılmaz ve Yalvaç Belediye Başkanı Halil Hilmi Tütüncü’ye nezaket ziyaretinde bulunularak, Yalvaç ilçesinin ekonomik  ve sosyal  durumu hakkında görüş alışverişinde bulundular. Bu görüşmeler akabinde Yalvaç ilçesinde bulunan üyelere bir dizi ziyaret gerçekleştirilerek sorunları ve istekleri dinlendi.

Yalvaç’ta düzenlenen iftar yemeğimize ev sahibi olarak Isparta Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Adar, Meclis Başkanı Nuri Selçuk, Meclis Başkan Yrd. M. Ali Doğan, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Hasan Hüseyin Özdemir, Yönetim Kurulu Üyesi Ruhi Danacı, Meclis üyeleri Ertuğrul Siyah ve Necati Türedi misafirlerini kapıda karşıladı. Programda ise, Yalvaç Kaymakamı Aytekin Yılmaz, Yalvaç Belediye Başkanı Halil Hilmi Tütüncü, Gelendost Belediye Başkanı Mehmet Sezgin, Yalvaç Garnizon Komutanı Jan.Üst. Yusuf Tuğrul Karaatlı,  Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Dirik, Meclis Başkanı Fevzi Üncü, Yalvaç İlçe Müftüsü Abdulkadir Çakıl ile çok sayıda kurum müdürü, STK başkanları ve üyelerimiz yerlerini aldılar.

İftar yemeğinin ardından, Yalvaç ve Gelendost ilçelerinden gelen protokol üyeleri ve üyelerimizle birlikte istişareler yapıldı. Toplantıda, her iki ilçemizin içinde bulunduğu ekonomik koşullar, üretim ve ticaretle ilgili yaşanan sıkıntılar hakkında değerlendirmeler yapıldı. Program, iyi dilek ve temennilerle sonu buldu.

 

CİĞERCİ MURAT ÇOK BEĞENİLDİ

Bu arada, iftar yemeğinin verildiği ve pazartesi günü hizmete giren CİĞERCİ MURAT işletmesi, davetlilerin büyük beğenisini topladı. Çınaraltı’nda, Finansbank Şubesi yanında hizmete giren restoran, farklı mekan tasarımı ve leziz yemekleriyle davetlilerden tam puan aldı.

cigercimurat

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.