logo

10 Mayıs 2024

Isparta Ticaret Borsası yönetimi Yalvaç’ta üyelerle istişare etti

Isparta Ticaret Borsası yönetimi, Yalvaç’taki üyeleriyle istişare toplantısında bir araya geldi.

Üyelerle istişare programı, Yönetim Kurulu Başkanı Hüdai Şahin, Meclis Başkanı Nevzat Demirel, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Abdülkadir Kurucu, Meclis Başkan Yardımcısı Ali Ak, Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Bayındır ile Genel Sekreter Veli Karaçay, Yalvaç bölgesinde faaliyet gösteren üyelerimizin katılımı ile gerçekleşti.

Yalvaç Belediye Başkanı Mustafa Kodal ile Yalvaç TSO Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Kurucu’nun da katıldığı üyelerle buluşma programının açılış konuşmasında Başkan Şahin şunları kaydetti: “Bölgesel olarak üyelerimizle istişare programları gerçekleştirip, siz değerli üyelerimizin taleplerini dinlemek ve mevzuat kapsamında elimizden geleni yapmak için buradayız. Isparta Ticaret Borsası olarak önerilerinizi varsa projelerinizi desteklemek için elimizi taşın altına koymaktan kaçınmayacağız. Sizler- den gelen her türlü talebi ve sorunu değerlendirip, çözüm noktasında bürokrasiyle ilgili gerek da- ire müdürleri olsun gerekse bakanlık nezdinde olsun girişimlerde bulunmaktan çekinmeyeceğiz. Ben şahsım, borsa yönetimimiz ve tüm personellerimiz adına katılımınızdan dolayı teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum.” ifadelerini kullandı.

Program, üyelerden gelen soru ve taleplerin dinlenmesinin ardından son buldu.

Öztaş Tarım, geçtiğimiz yıl Isparta’da işlem hacmi en yüksek 20 firma arasına girdi. Firmaya başarı plaketini ITB Başkanı Hüdai Şahin takdim etti

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.