logo

07 Mayıs 2024

Isparta Ticaret Borsası, Gelendost’taki üyeleriyle bir araya geldi

Isparta Ticaret Borsası olarak bölgenin sorunlarını ve taleplerini dinlemek amacıyla üyelerle yapılan üçüncü istişare toplantısı Gelendost ilçesinde gerçekleştirildi.

Toplantıda Isparta Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Hüdai Şahin, Meclis Başkan Yardımcısı Ali Ak, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Abdülkadir Kurucu, Meclis Üyesi Fazlı Kahraman, Genel Sekreter Veli Karaçay ve bölgedeki üyeler katılım gösterdi.

Başkan Şahin toplantının önemine değinerek, “Düzenlediğimiz programın amacı sizlerle bir araya gelip istişarelerde bulunmak, faaliyet alanımızla ilgili sorunları ve çözüm önerilerini dinlemek, birlikte neler yapabileceğimizi değerlendirmektir” dedi. Ayrıca başkan Şahin, borsanın yaptığı faaliyetler hakkında bilgilendirme yaparak “Sizlerden gelen talep ve önerileri değerlendirerek bakanlık nezdinde lobicilik faaliyetlerimize devam ediyoruz. Mevzuat kapsamında üzerimize düşen görevleri yerine getirmekten çekinmeyeceğiz.” şeklinde konuştu.

Toplantının ardından Yönetim Kurulu Başkanı Hüdai Şahin soru ve talepleri dinleyerek katılımlarından dolayı üyelerine teşekkür etti.

 

ITB GELENDOST BÖLGESİNDE DERECEYE GİREN ÜYELERİNİ ZİYARET ETTİ

Isparta Ticaret Borsası, üyelerinin başarılarını takdir etmek ve desteklemek amacıyla yaptığı ziyaret programının 3.’sünü Gelendost bölgesindeki üyeleri ile gerçekleştirdi.

Yönetim Kurulu Başkanı Hüdai Şahin, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Abdülkadir Kurucu, Meclis Üyesi Fazlı Kahraman ile Genel Sekreter Veli Karaçay’ın katılımıyla gerçekleştirilen ziyaret programında, 2023 yılı tescil işlem hacmi sıralamasında dereceye giren Gelendost bölgesindeki üyelerinin iş yerlerini ziyaret ederek plaketlerini takdim etti.

Yönetim Kurulu Başkanı Hüdai Şahin ve beraberindeki Yönetim Kurulu, özverili çalışmalarından dolayı dereceye giren üyelerine teşekkür ederek başarılarının devamını diledi.

Gelendost bölgesinde Dereceye Giren Üyeler:

  • EROL NAKLİYAT TARIM İNŞAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
  • TOPCUOĞULLARI SARRAF TARIM ÜRÜNLERİ VEAMBALAJ MALZEMELERİ İMALAT SANAYİ VE NAKLİYE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
  • ALİEFENDİOĞULLARI NAKLİYAT ZİRAİ ÜRÜNLER MAHRUKATÇILIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.