• osman-köse

logo

31 Ocak 2023

Isparta Tarımının Paydaşları MAREM’de Buluştu

Isparta Ticaret Borsası tarafından organize edilen kurumlar arası istişare toplantısının 2’nci toplantısı Meyvecilik Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü’nde (MAREM)  gerçekleşti.

Meyvecilik Araştırma Enstitüsü Müdürü Dr. Şerif Özongun ve Teknik Koordinatör Dr. İsmail Demirtaş ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya, Yönetim Kurulu Başkanı Hüdai Şahin, Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Deniz Yılmaz, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Isparta İl Koordinatör Vekili Ali Toker  katılım sağladı.

Toplantıda söz alan Yönetim Kurulu Başkanı Hüdai Şahin şunları kaydetti: “ Isparta Ticaret Borsası olarak paydaşlarımızla birlikte projeler üretmeyi ve ilimizin tarım ve hayvancılık alanında yaşanan sorunlarını çözmeyi önemsiyoruz. Birlik ve beraberlikte çözülemeyecek sorun yoktur.  Tarımda birlikte büyüyeceğiz. Üyelerimizin, vatandaşımızın sorunlarını masaya yatırıp, çözüm bulma konusunda lobicilik faaliyetlerinde bulunacağız. Bu yapılan görüşmeler hem üyelerimize hem de İlimize büyük katkı sağlayacaktır. Isparta Ticaret Borsası olarak üzerimize düşen görev neyse yapmaya hazırız.” ifadelerinde bulundu. Toplantı iyi dilek ve temennilerle son buldu.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.