• MODA YAPI

logo

15 Mayıs 2021

Isparta Tarım ve Orman Müdürlüğü, performansta Türkiye Lideri

Isparta Tarım ve Orman Müdürlüğü, bakanlık il müdürlükleri arasında performansıyla ilk sırada yer aldığını duyurdu.

Konuyla ilgili olarak müdürlükten şu bilgi verildi:

“Tarım ve Orman Bakanlığı, İl Müdürlüklerinin çalışmalarını, belirlenmiş olan performans kriterleri üzerinden değerlendirmekte ve takip etmektedir. Bu kapsamda, 2020 yılında İl Müdürlüklerinin çalışmaları, belirlenmiş olan 18 Anahtar Performans Kriteri üzerinden takip edilmiştir.

İl Müdürlüğümüz; İl Müdürü Eyup Adıgüzel öncülüğünde Şube ve İlçe Müdürlükleri ile birlikte gerekli organizasyonu yaparak, personelin özverili ve etkin çalışması neticesinde üstün başarı göstermiş ve 81 il arasında birinciliği elde etmiştir. İl Müdürümüz Eyup Adıgüzel bu çalışma neticesinde Bakanımız Dr. Bekir Pakdemirli tarafından Başarı Belgesi ile taltif edilmiştir.”

İl Müdürü Adıgüzel, konu üzerine yaptığı açıklamada, “Çalışmalarımızın Başarı Belgesi ile taltif edilmiş olması 2021 yılı çalışmalarındaki azim ve gayretimizi de artırmıştır. Performansımızda emeği bulunan İl ve İlçe Müdürlüklerimizde mevcut bütün personelimize teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullanarak, “Isparta İl Tarım ve Orman Müdürlüğü şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da üreten çiftçimizin yanında olmaya devam edecektir.” dedi.

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.