• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

11 Ekim 2020

Isparta MHP’de Basri Sönmez tek aday

MHP Isparta 13. Olağan genel kurul toplantısı bugün gerçekleştiriliyor. Gökçay İsperlos Düğün Salonunda saat 13.00’da başlayan kongre ile ilgili şu ana kadar resmi adaylığını açıklayan tek isim mevcut Başkanı Hasan Basri Sönmez. Eğer, kongre saatine kadar başka aday çıkmazsa Sönmez, kongreye tek aday olarak girecek.

Normalleşme sürecinin ardından kongrelerine kaldığı yerden devam eden MHP Isparta Teşkilatı 12 Eylül’de yapılan merkez ilçe kongresinin ardından tüm ilçelerin kongrelerini tamamladı ve sıra partinin il kongresine geldi. Söz konusu kongre, 11 Ekim 2020 Pazar günü, yani bugün İsperlos Düğün Salonunda saat 13.00’da başladı.

KONGREYE TEK ADAYLA GİDİLMESİ BEKLENİYOR
Parti’de İl Başkanlığı için adaylık konusunda şuana kadar sadece 29 Haziran tarihinde İl Başkanlığı görevine atanan Hasan Basri Sönmez resmi olarak adaylığını açıklamış durumda. Eğer, kongre saatine kadar başka aday çıkmazsa Sönmez, kongreye tek aday olarak girecek. Öte yandan, Sönmez’in kongreye tek aday olarak girilmesine de kesin gözüyle bakıldığı bildirildi.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.