logo

14 Haziran 2023

Isparta Fen Lisesi öğrencilerinden Sönmez’e ziyaret

Isparta Süleyman Demirel Fen Lisesi Öğrencileri, MHP Isparta Milletvekili Hasan Basri Sönmez’i TBMM’deki makamında ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden MHP Isparta Milletvekili Sönmez, “Geleceğin teminatı olan değerli öğrencilerimizi bugün Türkiye Büyük Millet Meclisinde ağırladık.

Sevgili öğrenciler, sizler devletimizin, milletimizin yarınlarısınız, ülkemiz siz değerli gençlerimize emanet, ülkemizi daha güzel yarınlara taşıyacak olan sizlersiniz.

Öğrencilerimizin eğitimlerine ve gelişimlerine her konuda destek olacağını Söyleyen Sönmez, şunu da unutmamak gerekir öğrencilerimizin iyi bir eğitim almasında öğretmenlerimizin rolü büyük önem arz ediyor, Geleceğin güvencesi, sağlam temellere dayalı bir eğitime, sağlam bir eğitim ise öğretmene bağlıdır.” dedi.

Isparta Milletvekilimiz Hasan Basri Sönmez, ziyarette bulunan okul yöneticisi Öğretmen Ramazan Etyemez ve öğrencilerle bir süre sohbet ettikten sonra öğrencilere eğitim öğretim hayatlarında başarılar diledi, hatıra fotoğrafı çektirdi.

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.