• MODA YAPI

logo

Isparta Belediyesi üç köyümüze tuvalet yapacak

Daha önce de Yalvaç’ta ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yardımcı olan Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, köylerimizden gelen talepleri karşılamaya devam ediyor.

İlçemize bağlı Kırkbaş, A.Kaşıkara ve Çamharman köylerinde yaşanan umumi tuvalet sorununun çözümü için gelen talepler, Ak Parti Yalvaç İlçe Başkanı Alperen Özer, Ak Partili İl Genel Meclisi Üyeleri Ahmet Sektioğlu ve Kadir Elbengili tarafından Başkan Başdeğirmen’e aktarıldı.

Bugün Başkan Başdeğirmen’i makamında ziyaret eden Ak Partili İl Genel Meclisi Üyeleri Ahmet Sektioğlu, Kadir Elbengili, Kırkbaş Muhtarı Muhittin Yeşil ve A.Kaşıkara Muhtarı Zeki Arslan, köylerinde yaşanan sorunla ilgili bilgi verdiler.

Başkan Başdeğirmen, muhtarlardan gelen taleplere olumlu yaklaşarak, gerekli malzemelerin en kısa sürede gönderileceğini belirterek sorunun çözümüne katkı sunacaklarını ifade etti. Isparta’nın sorunlarına her zaman duyarlı olduklarını belirten Başkan Başdeğirmen, “Köylerimizden gelen taleplere de elimizden geldiğince cevap vermeye çalışıyoruz, vermeye de devam edeceğiz. İnsanımıza hizmet için çalışmaya hep beraber gayret göstereceğiz.” dedi.

Başkan Başdeğirmen’in üç köyümüzün 2 erkek, 1 kadın kabinli umumi tuvalet yapımı için verdiği desteğe teşekkür eden heyet, duyarlılığından dolayı Başkan Başdeğirmen’e şükranlarını ilettiler.

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.