• MODA YAPI

logo

10 Haziran 2017

İŞ BANKASI’ndan KARNE HEDİYESİ…

MEDION Digital Camera

Türkiye İş Bankası, on yıl önce başlattığı “Karneni Göster, Kitabını Al” kampanyası kapsamında bu öğretim yılı sonunda da 1 milyon öğrenciye kitap dağıttı.

2016–2017 öğretim yılı sona ererken onuncusu gerçekleştirilen “Karneni Göster, Kitabını Al” kampanyası kapsamında Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları tarafından yayımlanan, “Astronotlar üşür mü? – Bilim Yolunda Eğlenceli Adımlar Kitabı”  Yalvaç İş Bankası şubesinde dün öğrencilere dağıtıldı.

İş Bankası tarafından ülkemizde daha çok okuyan çocuğun nitelikli kitapla buluşması, okuyan ve sorgulayan gençlerin sayısının artması, öğrenciler için fırsat eşitliğinin oluşmasına katkıda bulunulması ve çocukların erken yaşta İş Bankası ile tanışmasının sağlanması amacıyla gerçekleştirilen “Karneni Göster, Kitabını Al” kampanyasında

2008 yılında “Alice Harikalar Diyarında”,

2009 yılında “Yazarlarımızdan Masallar ve Öyküler”,

2010 yılında  “Yazarlarımızdan Öyküler”,

2011 yılında “Halime Kaptan” ve “Küçük Mavi Gezegen”,

2012 yılında “Sait Faik’ten Çocuklara Hikayeler”,

2013 yılında “Aziz Nesin’den Çocuklara En Güzel Öyküler”,

2014 yılında “Yazarlarımızdan Öyküler”  kitabı,

2015 yılında “Şairlerimizden Seçme Şiirlerle – Şiir Dünyasına Yolculuk” kitabı ile “Depremden Korkmuyorum – Nasıl Korunacağımı Biliyorum” kitapçığı,

2016 yılında  “Mars’a Nasıl Giderim? – Bilim Yolunda Eğlenceli Adımlar Kitabı”,

2017 yılında ise “Astronotlar üşür mü? – Bilim Yolunda Eğlenceli Adımlar Kitabı” tüm ülke genelinde olduğu gibi İş Bankası Yalvaç şubesinde de öğrencilerine karnelerini gösteren tüm ilköğretim öğrencilerine armağan edildi.

MEDION Digital Camera

isbank-karne-kitap3

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.