• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

18 Ocak 2018

İRFAN BAKIR’dan GAZETEMİZE ZİYARET

Cumhuriyet Halk Partisi Isparta Milletvekili İrfan Bakır bir dizi ziyaretler için geldiği Yalvaç’ta gazetemizi de ziyaret etti.

CHP Isparta İl Disiplin Kurulu üyesi Önder Erdoğdu ile birlikte gazetemizi ziyaret eden Milletvekili Bakır, dün Y.Kaşıkara’da meydana gelen uçak kazası nedeniyle duyduğu üzüntüyü dile getirdi ve şehit askerlerimize rahmet diledi. Parti çalışmaları nedeniyle Ankara’da bulunduğu için dün olay yerine gidemediğini belirten Bakır bugün Y.Kaşıkara ve Kumdanlı köylerini ziyaret edeceğini bildirdi.

Ülke gündemini de değerlendiren CHP’li Bakır, “AKP’nin ülkemizi getirdiği nokta ortada. Ekonomi başta herşey günden güne kötüye gidiyor. Ancak ümitsiz olmamalıyız, çünkü Cumhuriyet Halk Partisi var. Ülkemizin kurtuluşu için tek çare CHP hükümetidir. Sayın Genel Başkanımız Kılıçdaroğlu liderliğinde ülkemizin kurtuluşu için bizler gece gündüz demeden çalışıyoruz, bu ülke, bu Cumhuriyet hepimizin. Bu nedenle parti çalışmalarından fırsat buldukça sık sık ilimize, ilçemize geliyoruz. Gittiğimiz her yerde konuştuğumuz vatandaşlarımız onlarca, hatta yüzlerce sıkıntıyla, sorun la mücadele ediyor. Üstelik bu sorunlar ülkenin kötü yönetilmesi nedeniyle gün geçtikçe artıyor. Biz de vatandaşlarımıza umutsuz olmamaları gerektiğini, CHP’nin çözüm önerilerini anlatıyoruz. Çünkü CHP herkes için var.” diyerek köy ziyaretlerini gerçekleştirmek üzere Yalvaç’tan ayrıldı.

bakir-irfan

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.