• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

27 Haziran 2018

İlhan Yüksel: Yalvaç İYİ PARTİ’yi Bağrına Bastı

İYİ Parti Yalvaç İlçe Başkanı İlhan Yüksel gazetemize yaptığı açıklama ile 24 Haziran seçimlerinde Yalvaç halkının İYİ Parti’yi bağrına bastığını belirtti. Yüksel, “Bizlerde bu teveccühe karşı elimizden ne geliyorsa yapacağız. Yalvaç’ta İYİ’lerin ayak sesleri asla kesilmeyecektir” dedi.

Yüksel, erken seçim kararı alınarak özellikle İYİ Parti’nin hedef alındığını, ancak halkımızın partilerine sahip çıktığını ifade ederek şunları söyledi:

Türkiye’miz artık tek adam tarafından idare edilecek

“Kıymetli Yalvaç’lı hemsehrilerim, son demokratik mücadelemizi de gönül rahatlığı ile gerçekleştirmenin huzuru içerisindeyim. 100 yıllık birikimimiz olan CUMHURİYET’imizi korumak hususunda terimizin son damlasına kadar mücadele ettik.

Dava arkadaşlarıma vermiş oldukları bu mücadeleden dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Biz bu ülkeye görevimizi sonuna kadar yaptık. Türkiye’miz artık tek adam tarafından idare edilecektir. Bu yeni sistem ülkemize ne getirir ne götürür onu zamanla göreceğiz. Biz ülkemizi katıksız seviyoruz.

Halkımıza doğruları söyleyerek hizmet edeceğiz

Ülkemizin muasır medeniyet seviyesine çıkmasını can-ı gönülden istiyoruz. İnşallah bizler yanılırız. Yönünü medeniyete dönen bir ülke en büyük hayalimizdir. Bizi bekleyen belirsizlik ortamında bizlere düşen, birlik ve beraberliğimizi bozmadan halkımıza doğruları söylemek ve hizmet etmektir. Bu yoldan ayrılmamalı ve mücadelemizden taviz vermemeliyiz.

Yalvaç halkı İYİ PARTİ’ye karşı görevini yapmış ve bizleri bağrına basmıştır. Bizlerde bu teveccühe karşı elimizden ne geliyorsa yapacağız. Yalvaç’ta İYİ’lerin ayak sesleri asla kesilmeyecektir.

İYİ PARTİ’ye karşı özellikle yapılan bu baskın seçim bizleri birbirimize daha da yakınlaştıracaktır. İYİ PARTİ genel seçimi atlatmış ve yönünü yeni hedeflere yönlendirmiştir

İYİ’leri izlemeye devam ediniz.”

 

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.