• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

05 Aralık 2018

İl Genel Meclisine İlk ve Tek Kadın Aday: Nursel KÜÇÜK

Isparta İl Genel Meclisi Üyeliği için başvuru yaptığını belirten Ak Parti Yalvaç Kadın Kolları Başkanı Nursel Küçük iddialı açıklamalarda bulundu.

Isparta ili genelinde İl Genel Meclisi Üyeliği için başvuran ilk ve tek kadın aday olan Nursel Küçük gazetemize yaptığı açıklamada 24 Haziran seçim çalışmaları sırasında halkın sıkıntı ve şikayetlerini gördüğünü belirterek “Seçim çalışmalarımızı yaparken gördüğüm ve halktan dinlediğim sıkıntı ve şikayetlerine merhem olabilmek, bir tuğla üstüne bir tuğla daha koyabilmek adına İl Genel Meclis Üyeliğine adayım” dedi.

Küçük, 29 yıl öğretmen olarak ülkemize hizmet verdikten sonra ”Halka Hizmet Hakk’a Hizmettir” düsturu ile Ak Parti’de siyasete başladığını ve halen Kadın Kolları Başkanı olarak hizmetini sürdürdüğünü belirterek şunları söyledi:

“Ben Ak Parti Kadın Kolları Başkanı, emekli sınıf öğretmeni, iş kadını Nursel Küçük. Kara Ramazan‘ın torunu, Merhum Avukat Ali Osman Küçük’ün kızı, Küçük Hasenlerin evladıyım. Dokuz Eylül Üniversitesi sınıf öğretmenliğinden mezun olduktan sonra 29 yıl bu vatana öğretmen olarak hizmet verdim. Ayrıca Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olduktan sonra. Adalet Yüksekokuluna kaydoldum ve halen 2. Sınıf öğrencisiyim ve eğitimime Hukuk Fakültesini tamamlayarak devam edeceğim inşallah.

Bir tuğla üstüne bir tuğla daha koyabilmek adına adayım…

”Halka Hizmet Hakk’a Hizmettir” düsturuyla tüm hayatım boyunca olduğu gibi emekli olduktan sonra da gönül vermiş olduğum partimde Kadın Kolları Başkanı olarak hizmetlerime devam ediyorum. Aynı zamanda görevime İl Genel Meclis Üyesi olarak devam etmek istediğim için resmen başvurumu yapmış bulunuyorum. 24 Haziran seçim çalışmalarımızı yaparken gördüğüm ve halktan dinlediğim sıkıntı ve şikayetlerine merhem olabilmek, bir tuğla üstüne bir tuğla daha koyabilmek adına İl Genel Meclis Üyeliğine adayım. Bu hizmet yarışında Yalvaç’ımız ve güzel köylerimizin layık olduğu hizmetleri en kısa zamanda alabilmesi adına şimdiden çalışmalarıma başlamış bulunuyorum.

Verilen görevi en güzeli, en iyisi ile sonuçlandırmak hayat felsefemdir…

Sağlık, tarım, sanayi ve ticaret; ilçemiz ve köylerimizin çevre düzeni plânı, bayındırlık ve iskân, toprağın korunması, erozyonun önlenmesi, sosyal hizmet ve yardımlar, yoksullara mikro kredi verilmesi, çocuk yuvaları ve yetiştirme yurtları; ilk ve orta öğretim kurumlarının arsa temini, binalarının yapım, bakım ve onarımı ile diğer ihtiyaçlarının karşılanmasına ilişkin hizmetleri sınırları içinde, İmar, yol, su, kanalizasyon, katı atık, çevre, acil yardım ve kurtarma, kültür, turizm, gençlik ve spor; orman köylerinin desteklenmesi, ağaçlandırma, park ve bahçe tesisine ilişkin hizmetleri belediye sınırları dışında, kanunlar çerçevesinde gerekli tüm hizmetleri alabilmesi için elimden geleni yapacak, Projelerimi zamanı geldiğinde bir an önce hayata geçirilmesi için çalışacağım.

Memleket ve dava insanları ile birlikte ülkemizi 2023 hedeflerine ulaştıracağız…

Benim kitabımda Allah’ın izniyle başarısızlık yoktur. Verilen görevi en güzeli, en iyisi ile sonuçlandırmak hayat felsefemdir. 3 Milletvekili çıkartan bir iktidar partisinin mensubu olarak gece gündüz demeden çalışan Vekillerimiz, İl Başkanımız, ilçe yönetimlerimiz, köy mahalle muhtar ve temsilcilerimizden Yalvaç için her şeyin en güzeli olsun deyip elini taşın altına sokan memleket ve dava insanları ile birlikte ülkemizi 2023 hedeflerine ulaştıracağız.

Bu hizmet yarışında desteklerinizi bekler, saygılar sunarım.”

 

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.