logo

09 Mayıs 2024

İl Genel Meclisi Üyesi AYHAN YALVAÇ, söz verdiği gibi köyün ve köylünün yanında

31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Isparta İl Genel Meclisi Üyeliği görevine seçilen değerli hemşehrimiz Ayhan Yalvaç, seçimlerden önce söz verdiği gibi köylerimizin ve köylülerimizin yanında olmayı sürdürüyor.

Seçimlerde ciddi bir oyla seçilerek Isparta İl Genel Meclisi’nde Yalvaç’ımızı temsil hakkını kazanan İşadamı hemşehrimiz Ayhan Yalvaç, mesai mefhumu gözetmeksizin hemşehrilerinin, köylerimizin ve üreticilerimizin yardımına koşuyor.

Isparta İl Genel Meclisi Üyesi Ayhan Yalvaç, seçildiği günden itibaren köylerin sorunları ile ilgilenip dertlerine ortak olmaya çalışıyor.

Ayhan Yalvaç, önce Sücüllü Köyü Muhtarlığı’nın talebi olan temizlik aracının sağlanması, ardından da Celeptaş Köyü Muhtarlığı’nın talebi olan kepçe ve kamyon teminini sağlayarak ihtiyaçlarını karşılamış oldu. Bu durum da bundan sonraki süreçte Yalvaç Belediye Başkanı Mustafa Kodal ile birlikte uyum içinde çalışarak verdikleri sözleri tutacak gayret ve çaba içinde olduklarının bir göstergesi olarak takdir gördü.

Diğer yandan, Ayhan Yalvaç, 13 Mayıs 2024 Pazartesi günü yapılacak olan Köylere Hizmet Götürme Birliği seçimlerinde yetki verilmesi halinde daha fazla gayret ve çaba içinde olacağının sözünü yineledi.

Etiketler: »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.