• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

HAYKOOP’tan Yeni İl Tarım Müdürü Zabun’a Ziyaret

Isparta Bölgesi Hayvancılık Kooperatifleri Birliği Başkanı Abdülkadir Kurucu geçtiğimiz günlerde Isparta İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü görevine atanan Bestami Zabun’u ziyaret etti.

Beraberinde Isparta Tarım Kooperatifleri Birliği Başkanı M.Barış Aydın ve Isparta Kırmızı Et Üreticileri Birliği Başkanı Şenol Demirtaş ile birlikte İl Tarım Müdürü Zabun’u ziyaret ettiklerini belirten Isparta HAYKOOP Birlik Başkanı Abdülkadir Kurucu, “Bizler ilimiz için büyük önem taşıyan tarım sektörünün paydaşlarından biri olarak, yeni görevine başlayan İl Müdürümüz Sayın Zabun’u ziyaret ettik. Isparta’da tarım ve hayvancılık sektörlerinin daha iyi noktalara taşınabilmesi için işbirliğine hazır olduğumuzu ifade ettik. Tarım ve hayvancılık sektörlerinin geliştirilmesi, ekonomiye katkılarının arttırılabilmesi için yaptığımız çalışmalar hakkında bilgi verdik ve kendisine yeni görevinde başarılar diledik” dedi.

Kurucu, Isparta İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Zabun’un da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek tarım ve hayvancılığın geliştirilmesi için kendileri ile işbirliği içinde olacaklarını ifade ettiğini belirtti.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.