• MODA YAPI

logo

15 Temmuz 2021

Haydi çocuklar oyuna… Muhtar Başoda Bu Kez Çocukları Sevindirdi

İlçemize bağlı Bağkonak Köyü’nde Muhtar İsmail Başoda’nın girişimleriyle Bağkonak’a üçüncü çocuk oyun parkı kazandırıldı.

Konuyla ilgili olarak gazetemize bilgi veren Bağkonak Muhtarı Başoda, köydeki mevcut iki çocuk oyun parkına ek olarak yeni bir oyun parkı düzenlendiğini ve kısa sürede faaliyete geçirdiklerini belirtti. Başoda “Köyümüz çocuklarının oyun ve eğlence ihtiyaçlarını karşılamak üzere yeni bir oyun parkına gerek duyduğumuzu ilettiğimiz Isparta Milletvekili Sayın Recep Özel ve Isparta Belediye Başkanı Sayın Şükrü Başdeğirmen tarafından sağlanan oyun parkı malzemeleri köyümüze getirilerek kurulmuştur” dedi.

Köyde halen iki çocuk oyun parkı bulunduğunu belirten Muhtar Başoda, “Her geçen gün büyüyen ve gelişen Bağkonak’ta çocukların talebini dikkate alarak Mustafa Kemal Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi mevkiinde yeni bir çocuk oyun parkı kurmaya karar verdik, bunun için de Milletvekilimiz Recep Özel ve Isparta Belediye Başkanımız Şükrü Başdeğirmen’den yardım istedik. Onlar da bizi kırmadı, oyun parkı malzemelerini temin ederek gönderdiler. Biz de Muhtarlık olarak çevre düzenleme işini kısa bir sürede tamamlayarak çocuklarımızın hizmetine sunduk. Ailelerimizin ve çocuklarımızın rahatlıkla kullanabileceği bir alanı köyümüze kazandırdık. Köyümüz adına başta Milletvekili Özel ve Belediye Başkanımız Başdeğirmen’e ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.