• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

GRUP BEYZA’DAN 2. ALMANYA KONSERİ

Şehrimizin isminin gururla duyuran Grup Beyza, bir yıl aradan sonra ikinci Almanya konseri için hazırlıklarını sürdürüyor.

Almanya’nın Kuzey Vestfahlen eyaletine bağlı Hamm şehrinde faaliyet gösteren Hamm Engelsiz Yaşam Derneği’nin geleneksel kuruluş etkinlikleri ve Hamm Belediyesi’nin de destekleriyle, Grup Beyza bu şehirde üç ayrı konser verecek.

Alınan bilgiye göre, konserler 29-30 Haziran 2018 tarihlerinde Türk ve Alman dinleyicilerine, 1 Temmuz 2018 tarihinde ise tüm halka açık olarak yapılacak.

Konserin ve etkinliklerin organizasyonunu Dernek Başkanı, Emekli Öğretmen İsa Topak yürütüyor. Başkan Topak, söz konusu etkinliklere Hamm ve yakın şehirlerdeki tüm hemşehrilerimizi, vatandaşlarımızı davet ettiklerini kaydetti. (Konser için İsa Topak’ın irtibat numarası: +49 171 835 31 97)

GRUP BEYZA, bir grup gönüllü müzisyenin bir araya gelmesiyle oluşmuş bir grup. Grup, daha önce ilçemizde ve il dışında pek çok konsere imza atarken, geçtiğimiz yıl da yine Almanya’nın Hamm şehrinde konserler vermişti.

Grup Beyza üyelerini ve Hamm Engelsiz Yaşam Derneği yönetimini kutluyor, Almanya’daki hemşehrilerimize bu güzel haberi duyuruyoruz.

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.